• GoHome Professional
kuće zagreb 300 m2 pala cijena - GoHome
  • kuće zagreb 300 m2 pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zagreb 300 m2 pala cijena

  • Za upit "kuće zagreb 300 m2 pala cijena" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 1.532 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 630.000 € na 590.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 590.000 €, 317,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 630.000 €
06.05.2026 - 590.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Prostrana kuća u Trnovčici Otkrijte ovu prostranu kuću ukupne stambene površine 317 m, smještenu na parceli od 210 m u mirnoj ulici Trnovčica. Sagrađena 1975. godine, ova nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog, drugog i trećeg kata, te nudi četiri odvojena stambena....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 300.000 € na 260.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 260.000 €, 278,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 350.000 €
19.12.2025 - 300.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Tel.: 091/733 1243 (Mirko) Prodaje se prostrana kuća s velikim potencijalom i prekrasnim pogledom na području Podsljemenske zone u Mlinovima. Autobusna i tramvajska stanica udaljene su 2 min hoda, a svi sadržaji nalaze se u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 300.000 € na 260.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
03.09.2025 - 420.000 €
05.10.2025 - 350.000 €
17.12.2025 - 300.000 €
15.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji obiteljske kuće, veličine 278.26 m2 (+ dvorište), u naselju Mlinovi, Zagreb. Kuća se nalazi na zadnjoj parceli Snježničkih stuba s prekrasnim pogledom na prirodu i zelenilo, te ima asfaltirani pristup do dvorišta, s mogućnošću parkiranja. Kuća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zagreb 300 m2 pala cijena'
430.000 €
430.000 €
290.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 455.000 € na 430.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 430.000 €, 274,50 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.02.2026 - 455.000 €
24.03.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se potpuno namještena kuća u nizu u Trnovčici, kompletno namještena. Kuća se sastoji od tri kompletno namještena stana; u prizemlju, na prvom katu i potkrovlju, ukupno četiri spavaće sobe, tri dnevna boravka, tri kupaone i dvije kuhinje te je treća kuhinja u pripremi. Adaptirana....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 1.399.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 1.399.000 €, 300,00 m2 cca 4660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.12.2025 - 1.500.000 €
22.03.2026 - 1.399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Čitaj oglas do kraja (kontakt na kraju) Prodajem kuću koja se sastoji od: ugostiteljskog lokala i dva četverosobna stana po 70 m2. Trešnjevka, zona tramvaja! Kompletno renovirano 2020.Godine (SVE INSTALACIJE, BETONSKA PLOČA, KROVIŠTE, FASADA 12CM, DVORIŠTE, PODNO GRIJANJE, STOLARIJA?)....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 180.000 € na 160.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Markuševec, 160.000 €, 300,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 180.000 €
17.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 300 m2, smještena u mirnom i vrlo sunčanom dijelu Podsljemena, naselje Markuševec. Ova nekretnina nalazi se na parceli od 431 m2 i predstavlja izvanrednu priliku za one koji traže prostran dom u jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih rezidencijalnih....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 340.000 € na 310.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 310.000 €, 300,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.03.2026 - 340.000 €
01.04.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Podsused - kuća 250 m² na parceli od 4000 m² s voćnjakom, bazenom i potpunom privatnošćuNa prodaju je prostrana kuća ukupne zatvorene površine 250 m², smještena na velikoj parceli od 4000 m² u Podsusedu, mirnom zagrebačkom naselju koje nudi savršen balans privatnosti i povezanosti....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 550.000 € na 495.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 495.000 €, 300,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 550.000 €
08.05.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju 2/3 suvlasništva kuće za rušenje na atraktivnoj lokaciji (Babonićeva ulica) koja se nalazi na parceli površine 500m2. Po analizi na parceli je moguće izgraditi objekt sa četiri etaže. U podrumu su predviđena tri spremišta i 3 GPM. Prizemlje i kat bi bili stanovi svaki od....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 450.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 470.000 €
01.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja kuću za adaptaciju ili rušenje površine 300 m² s 425 m² okučnice na iznimno atraktivnoj lokaciji na Jordanovcu nekoliko minuta laganog hoda udaljena od Petrove ulice i KBC-a Rebro. Nekretnina ima pravomoćnu građevinsku dozvolu za 2 stana na 3 etaže (300....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.000.000 € na 900.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsused, 900.000 €, 303,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 1.000.000 €
23.04.2026 - 900.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, PERJAVICA, 303 m2 + GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE OD 1.358 m2 Prodaje se samostojeća kuća ukupne površine od 303 m2 izgrađena 1975. godine. Nalazi se na parceli od 1.460 m2, uz koju pripada i pristupni put od 236 m2. Kuća se sastoji od tri etaže, a svaka etaža....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 694.000 € na 675.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Maksimir, 675.000 €, 295,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 694.000 €
16.05.2026 - 675.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja kuće s dva odvojena stana i mogućnošću trećeg - Savršena prilika za obitelj ili investiciju! Na prodaju kuća s dva potpuno odvojena stana i tri odvojena ulaza, uz mogućnost adaptacije prostora za treći stan. Idealno za obitelj koja traži privatnost ili kao investicija za najam!....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 436.000 € na 427.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 427.000 €, 309,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 436.000 €
19.04.2026 - 427.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvojna kuća sa garažom i vrtom izgrađene 1936.g.Kuća je tlocrtno 102m2, a nalazi se na stambenoj čestici od ukupnno 309m2.Sastoji se od:Suterena: (adaptiran 2015.g.)hodnikadnevnog boravkakuhinje sa blagovaonom spavaće sobekupaonicePrizemlja:hodnikadnevnog boravka sa kuhinjomdvije....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 436.000 € na 427.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 436.000 €
22.04.2026 - 427.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvojna kuća sa garažom i vrtom izgrađene 1936.g. Kuća je tlocrtno 102m2, a nalazi se na stambenoj čestici od ukupnno 309m2. Sastoji se od:....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 530.000 € na 520.000 € - 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 520.000 €, 311,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 530.000 €
12.03.2026 - 520.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNO-STAMBENA KUĆA NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI ? 311 m² Prodaje se iznimno perspektivna poslovno-stambena kuća ukupne površine 311 m², smještena na izvrsnoj lokaciji, idealnoj za život i poslovanje. Ovaj funkcionalan i višestruko iskoristiv objekt nudi razne mogućnosti investiranja,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 675.000 € na 625.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Maksimir, 625.000 €, 283,01 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 615.000 €
14.10.2025 - 625.000 €
15.11.2025 - 675.000 €
15.05.2026 - 625.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Maksimir-Remete, samostojeća kuća, 283,01m2. Nalazi se na parceli od 597m2 na prestižnoj lokaciji Maksimir-Remete. Ova kuća prostire se na 4 etaže, s ukupno 283,01 m2 površine i podijeljena je na dva prostrana dvoetažna stana. Stan u prizemlju i 1.katu ima tri spavaće sobe, moderno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 630.000 € na 590.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 590.000 €, 317,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 630.000 €
11.04.2026 - 590.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Prostrana kuća u Trnovčici Otkrijte ovu prostranu kuću ukupne stambene površine 317 m², smještenu na parceli od 210 m² u mirnoj ulici Trnovčica. Sagrađena 1975. godine, ova nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog, drugog i trećeg kata, te nudi četiri odvojena stambena....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 610.000 € na 590.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 590.000 €, 280,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 650.000 €
26.03.2026 - 610.000 €
05.04.2026 - 590.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Hercegovačkoj 58. Kuća: Zagreb (Centar), 280.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 590.000 € na 550.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 550.000 €, 280,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 650.000 €
22.04.2026 - 620.000 €
05.05.2026 - 590.000 €
21.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE JELENOVAC, 280 m2 Prodaje se prekrasna kuća na jednoj od najljepših lokacija u gradu Zagrebu. Ako želite mir i tišinu, svjež zrak, a opet da ste u blizini centra grada onda je ova nekretnina pravi odabir za Vas i Vašu obitelj. Kuća trenutno ima dva uređena stana, ali....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 430.000 € na 380.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 380.000 €, 320,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 430.000 €
15.03.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem samostojeću višekatnu kuću u Gornjem Vrapču, ukupne stambene površine 320 m². Kuća je zidane gradnje - beton i opeka - izgrađena 1975. godine, raspoređena na više etaža s balkonima na pročelju i stražnjoj strani objekta. Iz fotografija je vidljivo da kuća ima okućnicu s travnatom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 390.000 € na 380.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsused, 380.000 €, 280,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća od 280 m² s prekrasnim pogledom na Vrapče, smještena u mirnoj i željenoj stambenoj zoni. Kuća ima tri sobe, dvije kupaonice/WC-a, veliku garažu te dva vanjska parkirna mjesta, a iza kuće se nalazi dodatno zemljište površine 500 m² koje pruža brojne....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 300.000 € na 260.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 260.000 €, 273,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.12.2025 - 300.000 €
15.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ova prostrana duplex kuća sa 4 etaže ( prizemlje, 1.kat, 2.kat i potkrovlje). Kuća je za renovaciju. Glavne prednosti ove nekretnine je svakako lokacija (preko puta restorana Okrugljak) koja je u samom centru grada nadomak Parka prirode Medvednica i cijena s obzirom koliko....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 520.000 € na 495.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Gornji Bukovac, 495.000 €, 271,94 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 520.000 €
12.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je uredna i održavana obiteljska kuća na atraktivnoj lokaciji Gornji Bukovac, do Maksimirske šume cca 15 min. pješice, građena 1988. godine. Kuća se sastoji od četiri etaže, tlocrtne površine 90 m², te je redovito održavana, s novim krovištem i krovnim prozorima. Orijentirana....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 249.900 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 249.900 €, 270,35 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 265.000 €
12.04.2026 - 249.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAČANI ? KUĆA S POGLEDOM I VELIKIM POTENCIJALOM Prodaje se samostojeća kuća površine 270 m² smještena u mirnom dijelu Gračana, idealna za obiteljski život ili investiciju. Nekretnina se sastoji od više etaža te pruža brojne mogućnosti uređenja prema vlastitim željama ? od prostrane....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!