• GoHome Professional
kuće zagreb 250 m2 park - GoHome
  • kuće zagreb 250 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zagreb 250 m2 park

  • Za upit "kuće zagreb 250 m2 park" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 2.531 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 700.000 €, 255,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća stambene površine 255 m2 u Maksimiru, Lašćina. Sastoji se od suterena, visokog prizemlja i kata. U suterenu se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, dvije sobe i kupaonica, u visokom prizemlju dnevni boravak i kuhinja, spavaća soba, kupaonica i prostrana ostakljena blagovaonica....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 676.000 €, 260,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća nadomak Britanca, smještena na iznimno rijetkoj i cijenjenoj lokaciji koja spaja najbolje od gradskog života i potpunog mira. Ovo je dom koji pruža osjećaj kao da živite usred prirode, okruženi šumom, zelenilom i potpunom tišinom, a zapravo ste svega nekoliko minuta....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 680.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća sa tri stambene jedinice u Maksimiru na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini parka Maksimir. Dimenzije kuće su 9m X 8,5m, a sagrađena je na parceli površine 570 m2. Sastoji se od suterena, visokog prizemlja i potkrovlja. Gradnja je započeta 1956. godine.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zagreb 250 m2 park'
450.000 €
550.000 €
1.400.000 €
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 572.000 €, 250,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderna duplex kuća u Brezovici, smještena u mirnoj i ugodnoj ulici Zadvorska, idealnoj za obiteljski život. Ova suvremeno projektirana nekretnina sastoji se od dva odvojena stana, svaki površine 106 m², s prostranim terasama koje dodatno proširuju životni prostor i....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 360.000 €, 250,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Novi Zagreb, roh bau kuća 250 m2 U Novom Zagrebu, u mirnoj ulici, prodaje se roh bau kuća (3 etaže, prizemlje i 2 kata) površine 250 m2 s okućnicom 150 m2. Pored parcele ja sva infrastruktura (struja, voda, plin, kanalizacija). U blizini nekretnine su svi sadržaji potrebni za život....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 790.000 €, 250,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i zelenom okruženju Gračana, nadomak centra Zagreb, smjestila se ova prekrasna moderna vila s bazenom koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i urbane dostupnosti. Lokacija je iznimno atraktivna ? u neposrednoj blizini nalazi se trgovački centar Meridijan 16, tramvajska....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 700.000 € na 680.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 680.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 700.000 €
28.03.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Tel.: +385 95 855 9812 management@bestcroatianproperties.com Ova dvojna kuća od cca 250m2 sagrađena 1950-ih godina na parceli od 500m2 u rezidencijalnom naselju Pantovčak, u Istarskoj ulici. U blizini nekretnine nalazi se: OŠ Pantovčak, Dječji vrtić Brat Sunce, Bolnica Sestara milosrdnica,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 890.000 €, 250,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem lijepu samostojeću obiteljsku kuću u Maksimiru, Šulekova ulica, blizina Kvaternikovog trga. Sastoji se od prizemlja i kata, garaže, te okućnice. Ukupna površina 250 m2, na parceli od 320 m2. Nalazi se u drugom redu, kao mirna oaza u centru grada pa je samim tim izolirana....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Markuševec, 340.000 €, 246,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća sa garažom i velikom okućnicom ukupne stambene površine 246 m², u Markuševečkoj Trnavi, Šuškovićeva 19. Kuća se nalazi na brdu, na rubu Parka Medvednica s pogledom na jug prema gradu i na zapad prema Sljemenu. Kuća ima 3 etaže (jedna u suterenu), sve komunalne priključke,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dugave, 457.000 €, 255,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 256 m2, 4-sobna Prodaje se kuća površine 256 m2. Građena je 1990. godine i nalazi se u Dugavama. Kuća je razvedena u 4 etaže. Sastoji se od podruma, prizemlja, kata i potkrovlja. Stambena površina je 190 m2 s uključenom garažom u podrumu. Ostalih tlocrtnih....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 230.000 €, 240,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u zagrebačkom naselju Vrapče, smještena na parceli površine 240 m² s pripadajućim dvorištem. Nekretnina je u suvlasništvu, no prodaje se u cijelosti (100% vlasništva), što omogućuje uredan prijenos vlasništva na kupca. Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji se trenutno....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 790.000 €, 260,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, ŠESTINE, 260 m2, 6-sobna + GPM + VPM BRICK NEKRETNINE EKSKLUZIVNO PREDSTAVLJAJU: Prodaje se samostojeća kuća površine 245 m2 u Šestinama. Kuća je građena 2006. godine. Nalazi se na parceli površine 609 m2, od kojih je kuća tlocrtne površine 138 m2. Kuća se sastoji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 440.000 € na 420.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 498.000 €
02.08.2025 - 477.000 €
04.10.2025 - 440.000 €
02.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodajemo kuću smještenu u mirnom dijelu Zagreba ? u Resniku, na području Gornje Dubrave. Riječ je o prostranoj obiteljskoj kući ukupne površine 240 m², s okućnicom od 55 m². Kuća je koncipirana kao dvije odvojene stambene jedinice, što je čini idealnom....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 520.000 €, 260,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo samostojeću i s ukusom namještenu kuću s okućnicom od 100 m2. 260 m2 stambenog prostora s 3 stana od 72 m2 na 3 etaže s zasebnim ulazima te jedan odvojen stan od 50m2 u dvorišnoj zgradi. Kuća je kompletno adaptirana 2015. godine ,centralno na plin, PVC stolarija, parket,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 430.000 €, 260,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prekrasnoj, mirnoj lokaciji prodaje se obiteljska kuća sa tri stambene jedinice ukupne bruto površine 260,00 m2 na parceli površine 750 m2 (od toga 600 m2 - građevinskog zemljišta). Obiteljska kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Kuća je planirana kao obiteljska kuća,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Markuševec, 350.000 €, 240,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za više informacija kontaktirajte Lidiju Matijević na broj *** 095 372 1999 *** Na prodaju je prostrana kuća u Markuševcu, smještena na impresivnoj parceli površine 5400 m², od čega je 1600 m² građevinsko zemljište, dok ostatak čini prekrasna šuma, idealna za ljubitelje prirode i....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornji Bukovac, 795.000 €, 260,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća, Maksimir, Gornji Bukovac, moderna obiteljska kuća površine 260 m2 s tri natkrivena parkirna mjesta i vrtom na mirnoj i obiteljski orijentiranoj lokaciji s okućnicom površine 350 m2. Kuća se sastoji od prizemlja s odvojenim stanom, kata i potkrovlja, a odlikuje je kvalitetna....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 450.000 € na 475.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 475.000 €, 260,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.04.2026 - 450.000 €
13.05.2026 - 475.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Napomena: ovo je oglas iz usluge. Za razgled molimo zvati vlasnicu direktno na broj: 099 8597 834 Na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u neposrednoj blizini Policijske akademije i KB Dubrava (Žuti dol/Šašinovečka), prodaje se kvalitetno građena kuća (1991.), ukupne obračunske....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornji Bukovac, 850.000 €, 240,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, GORNJI BUKOVAC, 240 m2, 4s Prodaje se kuća površine 240 m2 u blizini parka Maksimir. Kuća je izgrađena 2003. godine na parceli od 593m2. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. PRIZEMLJE: prilazni podest, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja, predprostor, wc,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 530.000 €, 264,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** Direktne informacije na 095 3721 999 *** Na prodaju je dvojna kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu Medveščak, Kraljevec, u neposrednoj blizini Britanskog trga. Smještena uz park-šumu Kraljevec, ova nekretnina pruža mir i zelenilo, a istovremeno se nalazi nadomak....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 950.000 €, 230,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

U srcu prestižnog Tuškanca, jedne od najpoželjnijih zagrebačkih adresa, smjestila se ova elegantna dvojna kuća u mirnoj ulici. Uvučena od glavne prometnice, nekretnina nudi iznimnu privatnost i tišinu, istovremeno pružajući lagan pristup svim urbanim sadržajima. S neto površinom cca.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 620.000 €, 230,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju kuća na Vrapču s prostranom okućnicom od 695 m2. Ukupna površina kuće iznosi 230 m2 i prostire se na 4 etaže. Suteren, jedna strana koja je u ravnini s terenom, ima površinu od 36 m2 i obuhvaća sobu, kuhinju, blagovaonicu, dnevni boravak i kupaonicu. Prizemlje kuće prostire....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 1.300.000 €, 270,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju kuću: LOKACIJA LAŠČINA sjeveroistočni dio Zagreba, blizu Maksimirske šume, parka i ZOO Zagreb. Samo je 7 min vožnje udaljena lokacija od glavnog gradskog trga, a 3,2 km pješice. 22 min (9 km) do American International School Zagreb (Bundek)....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Kustošija, 350.000 €, 230,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** Za više informacija: 0919223331 *** Prodaje se izuzetno funkcionalna i prostrana obiteljska kuća smještena u mirnoj, jednosmjernoj ulici u zagrebačkoj Kustošiji ? idealna lokacija za obiteljski život, daleko od gradske vreve, a istovremeno u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 750.000 €, 230,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15972 Maksimir, Barutanski brijeg Odlična dvojna kuća ukupne površine 230 m smjestila se na parceli površine 311 m2. Dvorište oko kuće površine je 81 m2. Temeljni dio kuće izgrađen je 1968. godine, dok je kompletna adaptacija i nadogradnja izvršena 1991. godine.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 450.000 €, 230,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Lašćina kuća 230m2 sa okućnicom Prodaje se dvojna kuća sa okućnicom ukupne površine 254m2, od čega je kuća tlocrtno 75,3m2, a okućnica 178,7m2. Sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, potkrovlja te vrta. Prizemlje se sastoji od hodnika, garaže koja je prenamijenjena u dnevnu....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 390.000 €, 272,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.06.2020.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se obiteljska kuća, katnica, izgrađena 1942. godine, stambene površine 272m2 i 6900m2 okućnice.Video prezentacija: https://www.youtube.com/watch?v=fBe9U6sOFe4Energetski certifikat razreda E.Sastoji se od prizemlja i kata.Prizemlje:hall2 sobekuhinjakupaonica + wc3 ostavekotlovnicagaražni....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 390.000 €, 272,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se obiteljska kuća, katnica, izgrađena 1942. godine, stambene površine 272m2 i 6900m2 okućnice. Video prezentacija: https://www.youtube.com/watch?v=fBe9U6sOFe4....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 300.000 € na 260.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 260.000 €, 273,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.12.2025 - 300.000 €
15.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ova prostrana duplex kuća sa 4 etaže ( prizemlje, 1.kat, 2.kat i potkrovlje). Kuća je za renovaciju. Glavne prednosti ove nekretnine je svakako lokacija (preko puta restorana Okrugljak) koja je u samom centru grada nadomak Parka prirode Medvednica i cijena s obzirom koliko....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 455.000 € na 430.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 430.000 €, 274,50 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.02.2026 - 455.000 €
24.03.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se potpuno namještena kuća u nizu u Trnovčici, kompletno namještena. Kuća se sastoji od tri kompletno namještena stana; u prizemlju, na prvom katu i potkrovlju, ukupno četiri spavaće sobe, tri dnevna boravka, tri kupaone i dvije kuhinje te je treća kuhinja u pripremi. Adaptirana....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!