• GoHome Professional
kuće varaždin pala cijena barem 190 m2 - GoHome
  • kuće varaždin pala cijena barem 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće varaždin pala cijena barem 190 m2

  • Za upit "kuće varaždin pala cijena barem 190 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.046 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 75000 eura
    • do 93000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 938 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 334.000 € na 290.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 188,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 334.000 €
13.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici, a opet u srcu baroknog Varaždina, na svega nekoliko koraka od osnovne škole, vrtića, fakulteta, trgovina i ambulanti, nalazi se ova prostrana obiteljska kuća koja spaja praktičnost, udobnost i toplinu doma. Kuća se prostire na više etaža i raspoređena je tako da pruža....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 180.000 €, 194,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 199.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

Ovakvu tvrđavu od kuće je NEMOGUĆE opisati u par rečenicanju se jednostavno mora DOŽIVJETI. No, evo ukratko što Vas čeka kad ju kupite. -Švicarski i njemački namještaj od punog hrasta -višestruke kupaonice s kadama i tuševima obložene iznimno kvalitetnom keramičkom izradom -višestruke....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 300.000 €
17.01.2026 - 290.000 €
01.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća, ukupne površine cca 250 m2, s terasom i dvorištem.. Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom predgrađu grada Varaždina. Sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Potpuno uređena i namještena. PVC stolarija. Dvorište idealne površine s sjenicom i garažom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće varaždin pala cijena barem 190 m2'
270.000 €
270.000 €
395.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 309,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 300.000 €
18.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prostrana obiteljska kuća 309,78 m2, garaža, mirna lokacija ? Varaždin (prodaja) Prodaje se vrlo prostrana obiteljska kuća ukupno cca 309,78 m2 stambene površine, smještena u izuzetno mirnoj i traženoj ulici u Varaždinu. Idealna za veću obitelj. Sastoji se od: - Podruma - Prizemlja:....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 430.000 € na 395.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 395.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.11.2025 - 480.000 €
18.02.2026 - 430.000 €
15.04.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k774) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 180.000 €, 555,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 199.000 €
04.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z795) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 235.000 € na 213.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 213.000 €, 798,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 235.000 €
28.02.2026 - 213.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVA CIJENA-"PRILIKA", VARAŽDIN . Vrhunsko građevinsko zemljište s izvedbenim projektom i pravomoćnom građevinskom dozvolom. Zemljište s građevinskom dozvolom, izvedbenim projektima i plaćenom komunalnom naknadom. ZAGREB, KRALJEVEC, STAMBENI PROJEKT S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM, NOVO U....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr