• GoHome Professional
kuće sinj do 220 m2 - GoHome
  • kuće sinj do 220 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće sinj do 220 m2

  • Za upit "kuće sinj do 220 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.290 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SINJ, 1.100.000 €, 200,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Ova luksuzna nekretnina nudi prostrani vrt i bazen, smještena u mirnom okruženju. Vila je izgrađena 2018. godine koristeći vrhunske materijale i izuzetno je dobro održavana. Ova šarmantna vila dolazi s radijatorima za grijanje i više klima uređaja za ugodan boravak tijekom cijele....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 115.000 €, 190,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se prodaje bez posjeda što znači da trenutno nije u fizičkom vlasništvu prodavatelja (koristi je druga osoba). Na prodaju stambena zgrada s dvorištem u Sinju, na atraktivnoj mikrolokaciji u širem centru grada. Osnovne informacije: Vrsta nekretnine: samostojeća stambena....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 230.000 €, 145,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Glavicama (Gornjim), u neposrednoj blizini Sinja, smještena je ova nekretnina s urednim vlasništvom i izravnim pristupom na ulicu. Okruženje je ugodno i pretežno izgrađeno stambenim kućama, što dodatno potvrđuje kvalitetu i potencijal lokacije. Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće sinj do 220 m2'
480.000 €
480.000 €
85.000 €
  Kuća, SINJ, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na iznimno atraktivnoj lokaciji u samom centru grada Sinja, prodaje se projekt s važećom građevinskom dozvolom i već započetom gradnjom stambeno-poslovnog objekta, ukupne površine 120 m ( 60 m po etaži). U prizemlju je predviđen poslovni prostor pogodan za različite djelatnosti, dok....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 330.000 €, 117,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s pomoćnim objektom u mirnom dijelu dalmatinskog zaleđa, na zemljištu ukupne površine 1.570 m. Glavna kuća ima 100 m tlocrtne površine i sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, natkrivene terase te podruma. Prostor je funkcionalan i pogodan za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 65.000 €, 106,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvije stare kamene kuće na Jasenskom u okolici Sinja, te prostrane okućnice površine 860 m2. Kuće su starije od 1968 (što znači da imaju uporabnu dozvolu), i veličine su 52 i 54 m2. Struja i voda su na parceli, asfaltni put je sa dvije strane parcele. Mirno,....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju samostojeća montažna prizemnica u mirnom dijelu Sinja (100 m) Prodaje se samostojeća montažna kuća površine 100 m, smještena u mirnom dijelu grada Sinja na parceli površine 686 m2 Kuća je izgrađena na betonskim temeljima i trenutno se nalazi u fazi visokog roh-baua, što....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 160.000 €, 94,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

U naselju Glavice, 1,3 kilometra od centra Sinj, nalazi se seosko imanje ukupne površine 5.800 m. Od toga je 1.000 m građevinsko zemljište, dok se preostalih 4.800 m nalazi u poljoprivrednoj zoni. Na parceli se nalazi stara kamena kuća površine 94 m, konoba od 94 m te potkrovlje od....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 245.000 €, 93,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s okućnicom (građevne površine 248 m2) na izvrsnoj lokaciji u gradu Sinju. Kuća je smještena samo korak od prekrasnog vidikovca Kamičak,Muzeja Cetinske Krajine, Alkarskih dvora, tržnice, te od glavne Pijace. Kuća je u naravi dvoetažna sa dnevnim boravkom,kuhinjom,wc-om....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 155.625 €, 83,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 83 m² smještena u mirnom dijelu Sinja, naselje Glavice, na prostranoj parceli od 850 m². Ova kuća nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i orijentacijom prema sjeveru, što osigurava ugodno osvjetljenje tijekom dana. Grijanje je na struju,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com