• GoHome Professional
kuće selce 200 m2 - GoHome
  • kuće selce 200 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće selce 200 m2

  • Za upit "kuće selce 200 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.364 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCE, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s bazenom za prodaju u Selcu - 3 stambene jedinice, kompletno renovirana. Ova predivna kuća u Selcu savršena je prilika za one koji traže investiciju ili želju za udobnim životom uz blizinu mora. Kuća je kompletno renovirana s naglaskom na kvalitetne materijale i modernu funkcionalnost.....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 700.000 €, 200,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Selce nekretnine - u centru mjesta prodaje se kuća s tri potpuno opremljena stana. Jedinstveno je da kuća ima pet parkirnih mjesta unutar uređenog dvorišta. U prizemlju je stan sa tri spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom te kupaonicom. Klimatiziran, etažno centralno grijanje.....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 369.000 €, 200,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Selce - ljubav koja spaja more, prirodu, sunce, lijepe i uređene šljunčane plaže. Pridodati bogatu povijest Vinodolskog kraja, tradiciju i hvale vrijedno gostoprimstvo domaćina, sve na jednom mjestu. Crikvenička rivijera jedan je od najslikovitijih dijelova obale Jadranskog mora.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće selce 200 m2'
295.000 €
295.000 €
218.000 €
  Kuća, SELCE, 600.000 €, 212,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju su dvije kuće smještene na istoj parceli, na iznimnoj lokaciji u Selcu, svega 150 metara od centra mjesta i mora. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, a zbog blizine svih sadržaja ? trgovina, restorana, plaže i šetnice ? predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život,....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 369.000 €, 200,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U Selcu,centar,blizu mora,primorska kamena kuća 230m2 na tri etaže sa 6 soba,3 kuhinje,4 spavaće,4 kupatila,dvije terase,jedna na gornjoj-drugoj etaži sa prekrasnim pogledom na tgr i more ,,cijena 369000€ ID CODE: 532 Ljubo Dragičević Vlasnik firme Mob: +385 98 216 845 E-mail: info@fermark.hr....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Selce, Kompletno renovirana i nadograđena kuća sa tri stambene jedinice. Dvoetažni, dvosobni apartman sastoji se od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, WC-a, te pomoćne prostorije u prizemlju i dvije sobe sa balkonom i kupaonice na katu. Ovom apartmanu pripada i stražnji dvor....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 330.000 €, 200,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća u samom centru Selca s kolnim prilazom. Udaljenost od plaže je manja od 100m. Kuća je kompletno adaptirana, nove instalacije, stolarija i fasada. Kuća je pogodna za život ili turizam. Boss, kontakt: 091/377-1010 ID KOD AGENCIJE: 5346 Boss nekretnine Mob: +385 91 3771010....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 700.000 €, 200,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U centru mjesta,kuća sa tri stana potpuno opremljena od kojih su dva u turističkom najmu. Jedinsstveno je da kuća ima pet parkirnih mjesta unutar uređenog dvorišta,te uz to je još ostalo puno ozelenjenog prostora. U prizemlju je stan sa tri spavaće sobe,kuhinjom ,dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se katnica u Selcu, ukupne površine 200 m2, smještena u mirnom dijelu mjesta blizu mora. Kuća se sastoji od pet soba, tri kuhinje i tri kupaonice, a raspolaže i konobom, ostavom te terasom. Nekretnina je u potpunosti za adaptaciju, što budućem vlasniku omogućuje uređenje prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan