• GoHome Professional
kuće selce 160 m2 - GoHome
  • kuće selce 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće selce 160 m2

  • Za upit "kuće selce 160 m2" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 2.792 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCE, 595.000 €, 162,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prekrasna dvojna novogradnja s bazenom i spektakularnim pogledom na more Na prodaju je ekskluzivna dvojna novogradnja smještena u blizini svih potrebnih sadržaja, a u isto vrijeme u mirnom, zelenom okruženju bogatom prirodnim ljepotama. Ova moderna nekretnina, građena prema najvišim....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću udaljeno 20 metara od mora. Kuća je smještena na atraktivnoj lokaciji u strogom centru, u 2.redu do mora. Sastoji se od 4 apartmana i poslovnog prostora od 40 m2 u prizemlju objekta. Na prvom katu je jedan studio apartman i apartman s jednom spavaćom sobom. Na drugom....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 520.000 €, 165,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SELCE, u ponudi je apartmanska samostojeća kuća na atraktivnoj i uvijek traženoj lokaciji u centru grada i blizu mora. Sastoji se od prizemlja i dva kata. U prizemlju je poslovni prostor površine 40 m2, a koji je zbog odlične lokacije pogodan za različite namjene, trgovina, ured,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće selce 160 m2'
580.000 €
390.000 €
390.000 €
  Kuća, SELCE, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja kuću u centru mjesta Selce nedaleko od Crikvenice svega 50m od mora. Kuća se nalazi u staroj jezgri mjesta Selce svega nekoliko koraka od glavnog trga. Kuća se prostire na dvije etaže, te je kuća prostrana. Svaka etaža sastoji se od cca 80m2, a sastoji....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 639.000 €, 148,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je samostojeća kuća od 148 m2 s okućnicom od 460 m2 na udaljenosti samo 200 metara od mora. Kuća je na dvije etaže, te ima jedan stan i još 2 apartmana. Okućnica je lijepo uređena te ima osiguran i prostor za parkiranje. Odlična nekretnina kako za život tako i za investiciju,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 402.000 € na 360.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 402.000 €
02.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Selce ? samostojeća kuća 150 m², 250 m od mora, idealna za život ili investiciju Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu Selca, svega 250 metara od mora i uređenih plaža. Ukupne stambene površine 150 m², kuća je u potpunosti obnovljena 2005. godine te pruža mogućnost....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 390.000 €
06.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

SELCE kuća 150m2 U ponudi je elegantna i potpuno adaptirana kuća smještena u mirnom dijelu Selca, svega 350 metara od kristalno čistog mora i prekrasnih plaža. Ova nekretnina površine 150 m pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog ugođaja. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na vrhunskoj lokaciji u samom centru mjesta Selce, svega 50 metara od mora, rive i glavnog trga. Nekretnina se nalazi u staroj jezgri mjesta, na korak od svih sadržaja, restorana, trgovina i plaža. Kuća se sastoji od prizemlja, 1. kata i 2. kata, međusobno povezanih....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 300.000 €, 160,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Selce, prodajemo kuću u centru sa 5 spavaćih soba, 3 kupaone, 2 kuhinje, zajednički prostor za dnevno boravljenje. Kuća ima 3 etaže, te na vrhu predivnu terasu sa pogledom na more. Na drugoj etaži je također jedna terasa. Nekretnina ima novu vanjsku stolariju i novu fasadu. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 499.000 €, 165,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kuću u nizu na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora i plaže, sastoji se od prizemlja i dva kata! U prizemlju je smješten poslovni prostor veličine 40m2 dok se na prvom katu nalazi apartman sa jednom spavaćom sobom i garsonijera ukupne površine 55m2!! Na drugom katu....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 400.000 €, 165,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji u strogom centru Selca. U prizemlju kuće nalazi se poslovni prostor veličine 40m2. Na prvome katu nalazi se apartman s jednom spavaćom sobom te garsonjera ukupne površine 55m2. Na drugome katu se također nalazi apartman s jednom spavaćom....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 400.000 €, 165,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja kuću na vrlo atraktivnoj lokaciji, smještenu u samom srcu centra Selca. Ova multifunkcionalna nekretnina nudi niz mogućnosti, posebno za turističko iznajmljivanje. Prizemlje: Poslovni prostor veličine 40m2. Prvi kat: Apartman s jednom spavaćom sobom i....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 495.000 €, 165,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u samom centru Selca, udaljena samo 30 metara od mora. U prizemlju je smješten poslovni prostor od 40 m2. Na prvom katu se nalazi apartman s spavaćom sobom i jedna garsonijera. Na drugom katu se također nalazi apartman s jednom spavaćom sobom, kao i garsonijera.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 390.000 €
29.12.2025 - 380.000 €
26.02.2026 - 390.000 €
06.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja kuću na atraktivnoj lokaciji u Selcu svega 250 metara od mora. Kuća ima ukupno 150m2 stambene površine a sastoji se prizemlja, prvog i drugog kata. Smještena u mirnoj ulici, zapadne orijentacije, sa djelomičnim pogledom na more, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 400.000 €
06.12.2025 - 390.000 €
29.04.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja, samostojeću kuću u mirnom dijelu Selca, samo 350 metara od mora i uređenih plaža. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 150 m², potpuno je obnovljena 2005. godine i nudi mogućnost dva odvojena stana ili jedne velike obiteljske kuće koja ima....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 288.000 €, 150,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Katnica u samom srcu Selca, spremna za useljenje i povrat investicije. Sastoji se od prizemlja u kojem je smještena konoba sa kuhinjom, zatim terasom sa vrtnim roštiljem, na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicom, a na mansardi kompletan dvosobni apartman sa terasom i pogledom....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 390.000 €, 150,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

SELCE, CRIKVENICA, u ponudi je kuća na odličnoj lokaciji, u blizini centra i mora. Stambene površine 150m2, sastoji se od prizemlja i dva kata povezanih unutarnjim stubištem. Prizemlje: opremljena teretana, prostor za druženje s biljarom, čajna kuhinja, kupaonica i kotlovnica. Prvi....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 390.000 €
02.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u Selcu, svega 200 metara od mora i 150 metara od centra mjesta, nalazi se ova kuća površine 150 m², raspoređena na prizemlje i dva kata. Smještena u mirnoj ulici, zapadne orijentacije, s pogledom na more, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za stalno....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 400.000 €
07.03.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

SELCE - Odlična lokacija, 350 m od mora i centra mjesta. Kuća na mirnoj lokaciji svega 350 m udaljena od mora i lijepih plaža, kao i svih potrebnih sadržaja par minuta laganog hoda do mora i lijepih plaža. Kuća se sastoji od prizemlja u kojem se nalazi opremljena teretana, kupaona,....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 287.000 €, 149,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2025.,

www.indomio.hr

Selce, lijepa primorska kuća, potpuno renovirana u mirnom djelu, na 5 minuta hoda od mora. Kuća je uređena i održavana. Sastoji se od prizemnog dijela gdje se nalazi natkriti ulaz, WC za goste, kuhinja i prostrana konoba uvijek ugodne klime. Kamene stepenice vode do srednje terase....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 283.000 €, 149,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se sastoji od prizemlja i 2 kata. U prizemlju se nalazi konoba sa kuhinjom i blagovaonicom,te terasa i wc. Na I katu se nalaze 3 sobe i kupaonica,dok je na II katu stan koji se sastoji od 2 sobe,kuhinje,kupaonice i terase. Mirna lokacija,pješačka zona do centra i mora Za više....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 285.000 €, 149,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se renovirana primorska kuća u blizini plaže, sa pogledom na more. Sastoji se od prizemlja sa devnim djelom i toaletom. Kamene stepenice vode do srednje terase na kojoj se nalazi roštilj. Na prvom katu nalaze se tri spavaće sobe, kupaona sa toaletom i hodnik. Zadnja etaža....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 629.000 € na 695.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SELCE, 695.000 €, 148,00 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 629.000 €
14.03.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je samostojeća kuća od 148m2 s okućnicom od 460m2, a smještena u turističkom i vrlo atraktivnom mjestu Selce, udaljenosti samo 200 metara od mora! Kuća je razvedena na dvije etaže te ima jedan stan i još 2 apartmana. Okućnica je lijepo uređena te ima osiguran i parkirni prostor.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com