• GoHome Professional
kuće selca do 3200 eura/m2 - GoHome
  • kuće selca do 3200 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće selca do 3200 eura/m2

  • Za upit "kuće selca do 3200 eura/m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.403 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 320 m2
    • 320 m2 (prosječna površina)
    • barem 320 m2
    • 380 m2
  •  Po cijeni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELCA, 1.100.000 €, 360,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Otok Brač, prostrana vila s bazenom na prodaju Prodaje se prostrana vila s bazenom na otoku Braču, prvi red do mora. Vila ima dvije etaže s ukupno šest potpuno namještenih apartmana s velikim terasama i pogledom na more: jedan trosoban (80 m2), dva jednosobna i tri dvosobna. Fasada....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.050.000 €, 350,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepu vilu sa bazenom u blizini Sumartina na otoku Braču. Vila se nalazi samo 40 metara od mora, južno je orijentirana, te ima predivan panoramski pogled na more. Vila ima tri etaže s ukupno 7 spavaćih soba i 8 kupaonica. Na svakoj se nalazi po jedan potpuno uređen apartman.....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.050.000 €, 320,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2021.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prostrane vile koja se nalazi na području Selaca na otoku Braču. Vila se prostire na tri etaže (prizemlje, prvi i drugi kat), a ukupna joj je stambena površina 320m2. Sastoji se od tri odvojena stana s ukupno 7 spavaćih soba i 9 kupaonica. Prvi kat kuće je nedavno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće selca do 3200 eura/m2'
590.000 €
590.000 €
950.000 €
  Kuća, SELCA, 480.000 €, 150,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji predivne novoizgrađene kuće na otoku Braču, smještene na udaljenosti od oko 100 metara od prekrasnog mora. Površina kuće iznosi 150 m2, a površina parcele na kojoj je položena je 300 m2. Prizemlje kuće sadrži predivno opremljeni i koncipirani dnevni dio te WC/praonicu....

 
 
 
 
-23%

Promjena cijene sa 650.000 € na 500.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCA, 500.000 €, 159,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 650.000 €
02.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća u Sumartinu na Braču, smještena tik uz more ispred luke. Ova šarmantna nekretnina proteže se na tri etaže, svaka ima 53 m stambene površine, plus potkrovlje koje nudi dodatni potencijal. Kuća je smještena na velikodušnoj parceli od 1000 m, pružajući dovoljno....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.050.000 €, 350,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji prekrasno uređene vile u Selca, otok Brač. Vila je udaljena od mora samo 40 m , ima pripadajuću plažu i dva veza za brod. Orjentacija jug, pogled na kristalno čisto more i uređen okoliš. Nekretnina ima 7 soba sa 14 ležajeva i 8 kupaonica koji su podjeljeni u....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.050.000 €, 320,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Na izuzetnoj lokaciji, drugi red od mora na području Selaca na otoku Braču, s prekrasnim pogledom na more, smještena je ova prostrana vila s bazenom koja se proteže na tri etaže i 169 m2 stambene površine. Prostire se na parceli veličine 536 m2 i sastoji se od tri odvojena stana sa....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 575.000 €, 216,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

SUMARTIN, OTOK BRAČ - Luksuzna vila s dva odvojena apartmana i bazenom U mirnom okruženju Sumartina, na istočnoj obali otoka Brača, prodaje se ova elegantna mediteranska vila s četiri zvjezdice. Nekretnina je projektirana kao objekt s dvije potpuno neovisne stambene jedinice, što....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji u Selcima, mjestu Sumartin na otoku Braču, smjestila se ova predivna samostojeća vila izgrađena od autentičnog bračkog kamena. Samo 50 metara udaljenosti od mora, vila nudi spektakularan, otvoren pogled na tirkizno plavetnilo Jadrana, pružajući savršen mediteranski....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 800.000 €, 303,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Brač, Selca, Sumartin, samostojeća kuća površine 303m2 na 3 etaže sa okućnicom od 815m2 i građevinskim zemljištem uz vilu površine 690m2. U prizemlju se nalaze dva odvojena apartmana. Prvi apartman se sastoji od dvije spavaće sobe sa kuhinjom i kupaonicom. Drugi apartman se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Gotova, lijepo i moderno opremljena kuća na Braču, veličine 125 m s okućnicom od 35 m. Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe, dvije kuhinje i dvije kupaonice. Kuća ima prostranu terasu od 17,5 m, termo fasadu od....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.000.000 €, 500,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Ova vila koja na jedinstven način ujedinjuje moderan dizajn i tradicionalnu gradnju, kako bi se savršeno uklopila u nezamjenjiv okoliš. Ispred vile dobrodošlicu Vam želi luksuzan bazen koji dominira eksterijerom. Villa je u kamenu, sastoji se od vanjskog bazena, roštilj, privatno....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.500.000 €, 760,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Otok Brač, prekrasna vila u prvom redu do mora na prodaju Prodaje je prostrana vila stambene površine 760 m2, smještena u prvom redu uz more u neposrednoj blizini plaže. Sastoji se od suterena i dva kata. U suterenu površine 278 m2 je garaža za šest automobila, teretana i sprema.....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autentična kamena kuća za renovaciju u šarmantnom mjestu Selca kod Starog Grada, udaljeno svega nekoliko minuta vožnje od trajekta, trgovine i svih sadržaja koje nudi Stari Grad. U naravi dvije spojene kuće, nalaze se u samom srcu sela, okružene tradicionalnim dalmatinskim....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 1.100.000 €, 600,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna vila smještena na mirnoj lokaciji na otoku Braču, samo nekoliko koraka od kristalno čistog mora. Smještena na parceli od 1250 m2, rezidencija zauzima otprilike 600 m2 ukupnog stambenog i pomoćnog prostora te se može pohvaliti panoramskim pogledom na more od 270....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 450.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Century 21 posreduje u prodaji ove sarmantne kuce u Selcima na otoku Bracu. U srcu mirne i sunčane lokacije, smještena je ova kuća u nizu sa svojom prostranom površinom od 250 m2. Ova šarmantna nekretnina nudi tri spavaće sobe, dvije kuhinje, dva dnevna boravka, dva kupatila sa wc-om....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.100.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCA, 1.100.000 €, 659,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 1.300.000 €
27.03.2026 - 1.100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK BRAČ, SUMARTIN - Apartmanska kuća u kamenu s garažom 2.red do mora Predstavljamo priliku za investiciju! Kuća BRP 659 m2, sa sveukupno 7 odvojenih stambenih jedinica - apartmana i jednim stanom u prizemlju nalazi se na samo par koraka do mora! Smještena u slijepoj ulici na parceli....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Sumartin, dvojna kamena kuća za renovaciju. Sastoji se od prizemlja i kata prizemljem i katom, za renovaciju. Kuća je smještena na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara zračne linije do centra mjesta i 500 metara do plaže. Ima vlastiti parking i pristup asfaltiranim putem. Infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća u izgradnji u rohbau stanju na Braču, veličine 123 m s okućnicom od 11 m. Na prizemlju i dva kata smještena su dva stana, odnosno kuća ima ukupno dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i tri kupaonice. Kuća ima terasu od 11 m i balkon od 4 m. Među slikama možete vidjeti predviđeni....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 169.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ova predivna, starinska kamena kuća u Selcima kod Starog Grada na Hvaru. Selca su udaljena od Starog Grada samo 5km, a nude mirno okruženje i intimnu atmosferu malog dalmatinskog mjesta. Ova kamena kuća je idealna kao projekt za renovaciju, a iznimno je zanimljiva kao....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 450.000 €, 706,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, SELCA, 110.000 €, 259,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2024.,

www.crozilla.com

Brač, Povlja, odlično građevinsko zemljište ukupne površine 259 m² s prekrasnim pogledom na more. Na zemljištu je dozvoljena gradnja objekta s prizemljem i jednim katom, a planiranje također može uključivati garažu i bazen, čime se dodatno povećava vrijednost i funkcionalnost parcele.....

 
 
 
  Kuća, SELCA, 200.000 €, 520,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.crozilla.com

Brač, Povlja, odlično građevinsko zemljište ukupne površine 520 m² s prekrasnim pogledom na more. Zemljište je podijeljeno na dvije građevne čestice, od kojih jedna ima površinu od 259 m², a druga 261 m².Za česticu od 261 m² već je izdana pravomoćna građevinska dozvola za izgradnju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni