• GoHome Professional
kuće seget do 370000 eura - GoHome
  • kuće seget do 370000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće seget do 370000 eura

  • Za upit "kuće seget do 370000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.952 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SEGET, 345.000 €, 410,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.08.2022.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno prodajemo kuću u izgradnji (roh-bau) sa ukupno 9 stambenih jedinica u mjestu Seger Vranjica pored Trogira. Ukupna površina kuće iznosi 410 m2 na 3 etaže, a okućnice 282 m2 na kojoj se može napraviti parking za buduće stanove (apartmane). Kuća je južne orijentacije i sa....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 335.000 €, 104,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Vranjica,samostojeća kuća 104m2 s okućnicom 344m2. Kuća se sastoji od dvije etaže te ju je potrebno kompletno renovirati. Udaljenost od mora 130m. Pogled na more. Postoji mogučnost nadogradnje još jednog kata. Vlasništvo uredno. .

 
 
 
  Kuća, SEGET, 365.000 €, 128,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Okolica Trogira, Seget Vranjica, dvojna kuća površine 128 m2, s tri stana. Na prodaju je dvojna kuća koja nudi izvanrednu priliku za udoban život ili unosan investicijski potez. Smještena u slikovitom i mirnom naselju Seget Vranjica, ova kuća pruža lijepi pogled na more sa svih etaža.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće seget do 370000 eura'
315.000 €
300.000 €
  Kuća, SEGET, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2025.,

www.indomio.hr

Trogir, Seget Donji, samostojeća kuća za renovaciju položena na parceli 299 m2 te razvedena na tri etaže.Dopuštena gradnja nove kuće u gabaritima stare.Udaljenost od mora je 440 metara.Za dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 947356 .

 
 
 
  Kuća, SEGET, 174.900 €, 530,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Seget Vranjica zemljište s građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosom za gradnju vile s bazenom na uzvisini s pogledom na more od kojeg je udaljeno 450 m.Zemljište površine 530 m2, na povišenoj lokaciji koja osigurava prekrasan pogled i osiguravaju privatnost, južna strana....

 
 
 
 
-40%

Promjena cijene sa 149.000 € na 90.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEGET, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 149.000 €
27.03.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stare kamene kuće u Prapatnici. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe,kuhinje, dnevnog boravka i stare dimne prostorije. Nalazi se na parceli od 400m2. Kuća se nalazi svega 15 minuta od trogira, a pruža ugodan mir i tišinu unutar zagore. Jedinstvena prilika kao investicija....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr