• GoHome Professional
kuće pula do 330000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome
  • kuće pula do 330000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula do 330000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuće pula do 330000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.387 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 299.000 €, 140,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo dvojnu kuću sa dodatnom manjom kućom u blizini Pule. Ova nekretnina je jako dobra investicija, jer postoji mogućnost dodatne gradnje i nadogradnje. Potrebna je potpuna renovacija objekata. Za dodatne informacije, molimo kontaktirajte: Azra +385 91 611 5706 +385 98 420 885....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 240.000 €, 142,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana kuća u Puli, savršena za obiteljski život ili investiciju! Osnovne informacije: Stambena površina: 140 m Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja, terasa, kupaonica Kat: Tri spavaće sobe (jedna s izlazom na terasu), hodnik, toalet Podrum: Dodatna prostorija za odlaganje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 309.000 €, 140,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderna dvoetažna kuća u mirnom naselju Monte Turco. Kuća ima bruto površinu od 141 m (neto površine119 m) i nalazi se na zemljištu od 300 m. Raspored prostorija: Prizemlje: prostrani dnevni boravak, jedna spavaća soba, kupaonica. Prvi kat: dvije spavaće sobe, kupaonica,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula do 330000 eura zadnjih 7 dana'
275.000 €
235.000 €
350.000 €
  Kuća, PULA, Valdebek, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, VALDEBEK mala obiteljska kuća na mirnoj lokaciji! Prodaje se obiteljska kuća na mirnoj lokaciji udaljena od centra grada 3.5 km. Smještena je na parceli površine 234 m2 a sastoji se od prizemlja i kata ukupne brutto površine 100 m2. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 279.000 €, 150,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 150 m², smješten u mirnom dijelu Šijane u Puli. Kuća ima funkcionalan raspored prostorija, a idealana je za obiteljski život ili turistički najam. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i velike....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 215.000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u okolici Pule. Kuća, površine 90 m2 s dvorištem 78 m2, sastoji se od: Prizemlja: ulazni hodnik, kuhinja povezana s dnevnim boravkom, ostava, spavaća soba s toaletom. Prvi kat: spavaća soba (opremljena podnim grijanjem) s balkonom, kupaonica, galerija. Opremljena PVC....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 205.000 €, 493,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Štinjan, prodaje se građevinsko zemljište površine 493 m, idealno za izgradnju obiteljske kuće, moderne vile za odmor ili manje stambene zgrade. Parcela je pravilnog, pravokutnog oblika te se nalazi unutar obuhvata GUP-a, u izgrađenom dijelu građevinske zone, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u ulaznom dijelu Štinjana, u Paduljskoj ulici, gradi se elegantno novo naselje Monte Hills, koje se sastoji od 8 manjih stambenih zgrada. Svaka zgrada ima samo 4 stana, što osigurava privatnost i ugodan obiteljski ambijent. Zgrade su moderne dvokatnice....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 159.000 €, 76,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo vezanu kuću na odličnoj lokaciji nedaleko od Arene. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, uz mogućnost nadogradnje još jednog kata, što budućem vlasniku pruža dodatni potencijal za proširenje stambenog prostora ili investiciju. Nekretnina je idealna za obiteljski život, ali....