• GoHome Professional
kuće pula 160 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće pula 160 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula 160 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće pula 160 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.990 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PULA, Centar, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvojna kuća u mirnom dijelu grada, nadomak centra odlična prilika za obiteljski život ili investiciju Na svega nekoliko minuta hoda od samog centra grada, prodaje se dvojna kuća ukupne netto korisne površine cca 150 m, smještena na zemljištu površine 348 m. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 480.000 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju obiteljska kuća smještena u mirnom i privatnom dijelu Pule, u slijepoj ulici idealno za ugodan obiteljski život, ali i kao izvrsna investicijska prilika. Kuća ukupne površine 155 m nalazi se na prostranom zemljištu od 724 m, koje pruža brojne mogućnosti dodatne izgradnje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 470.000 €, 150,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi dvojna kuća u okolici Pule. Kuća je u potpunosti renovirana i prilagođena za turistički najam tokom ljetnih mjeseci. Na parceli od 400m2, smješten je bazen od 30 m2. Sama kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka i kuhinje, tri moderno opremljene spavaće sobe, dvije kupaone.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula 160 m2 zadnjih 14 dana'
520.000 €
549.000 €
549.000 €
  Kuća, PULA, Centar, 480.000 €, 161,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u Austrougarskoj vili u strogom centru Pule. Stan se nalazi na drugom katu vile te zauzima cijeli drugi kat. Sastoji se od šest soba, kupatila, ostave, kuhinje sa blagovaonicom, dva balkona i terase. Raspored i namjena soba se svakako može mijenjati i prilagoditi vlastitim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 380.000 €, 155,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je lijepa kuća s bazenom u Puli, smještena u mirnom naselju, a istovremeno blizu centra grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 155 m i okućnicu od 195 m, idealna za obitelj ili kao investicija za kuću za odmor. Sastoji se od prizemlja i dva....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 675.000 €, 165,90 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugozapadnoj obali poluotoka, poznat po bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i rimskim spomenicima. Grad se ističe čuvenom Arenom, jednim od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Osim kulturne baštine, Pula nudi i živahnu atmosferu,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 750.000 €, 168,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je novosagrađena, potpuno uređena i vrhunski opremljena vila s bazenom. Cijeli unutarnji prostor klimatiziran je, a grijanje je podno, što omogućuje ugodan boravak tijekom cijele godine. Prizemlje (126 m²): ulazni hodnik, WC, ostava, kuhinja s dnevnim boravkom otvorenim....

 
 
 
  Kuća, PULA, Kaštanjer, 260.000 €, 150,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U centru grada, na parceli od 150 m², nalazi se objekt s potpuno urednom dokumentacijom i velikim potencijalom za rekonstrukciju ili novu gradnju. Svi priključci su aktivni ? struja, voda i kanalizacija. Objekt je trenutno potpuno ispražnjen, sav namještaj i stvari su uklonjeni, te....

 
 
 
  Kuća, PULA, Šijana, 279.000 €, 150,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 150 m², smješten u mirnom dijelu Šijane u Puli. Kuća ima funkcionalan raspored prostorija, a idealana je za obiteljski život ili turistički najam. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i velike....

 
 
 
  Kuća, PULA, 378.000 €, 150,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Na prodaju! Blizina škole Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled panoramski Oprema Bazen Tuš kabina Wi-Fi mreža Klima uređaj Perilica posuđa Podno grijanje Portafon Infrastruktura Gradski vodovod Septička jama Struja Dozvole Lokacijska dozvola Građevinska dozvola Vlasnički....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 499.000 €, 172,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je suvremena vila smještena u mirnom naselju, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule. Ova samostojeća kuća, izgrađena 2019. godine, nudi idealan spoj funkcionalnosti, estetike i komfora, čineći je savršenim izborom kako za obiteljski život, tako i kao atraktivnu investiciju....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 550.000 €, 174,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

Na prodaju prizemnica bruto tlocrtne površine 174 m², smještena na zemljištu od 564 m² u mirnom naselju okolice Pule, odlično raspoređenog prostora koji se proteže kroz cijelo prizemlje. OPIS NEKRETNINE: Kuća se sastoji od 174 m2 stambenoga prostora, okućnice površine od 355 m2, te....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more