• GoHome Professional
kuće pješčana uvala 270 m2 - GoHome
  • kuće pješčana uvala 270 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pješčana uvala 270 m2

  • Za upit "kuće pješčana uvala 270 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.568 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 975.000 € na 850.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PJEŠČANA UVALA, 850.000 €, 258,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 975.000 €
23.02.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ovo posebno imanje, smješteno je u mirnom selu u blizini povijesnog rimskog grada Pule. Ova jedinstvena nekretnina prostire se na površini od gotovo 2500 m² i nudi rijetku priliku za posjedovanje jedinstvene rezidencije i odmorišta u okruženju antičke rimske povijesti, prastarih šuma....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji kuća u ROH-BAU izvedbi u Vinkuranu stambene površine oko 250m2. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi stan od 50m2 koji je potrebno adaptirati te još jedan stan od 70m2 u ROH-BAU fazi sa velikom natkrivenom terasom. Na gornjem katu je veliki stan površine 120m2 sa velikom....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 900.000 €, 250,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Vinkuran - Medulin, u ponudu smo dobili ovu modernu i luksuznu vilu smještenu na savršenoj lokaciji, u neposrednoj blizini mora i okruženu maslinikom. Unatoč smještaju u popularnom turističkom mjestu, vila pruža potpunu privatnost svojim budućim vlasnicima. Ukupna stambena površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pješčana uvala 270 m2'
Na upit
800.000 €
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 510.000 €, 269,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Vinkuranu, ukupne stambene površine od 210m2, udaljena svega 300 metara od mora, s dva stana i okućnicom od 200m2. Prvi se stan nalazi u prizemlju stambene zgrade i sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i WC-a sa izlazom na prednju....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 2.100.000 €, 260,00 m2 cca 8080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PJEŠČANA UVALA Prekrasna vila s prostranom okućnicom i bazenom - PRVI RED DO MORA!! Prodaje se samostojeća kuća 1. red do plaže s pogledom na more. Vila se sastoji od kuhinje s blagovaonom, dnevnim boravkom, 3 spavaće sobe s 3 kupatila, kuhinjice te vanjskog wc.a. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 250,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.eurovilla.hr

U srcu Pješčane Uvale, dragulja Medulina, smjestila se ova izuzetna samostojeća kuća, udaljena svega 200 metara od očaravajuće pješčane plaže. Izgrađena 2015. godine, ova nekretnina nudi savršen spoj luksuza, udobnosti i blizine mora.Kuća se prostire na tri etaže, ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 2.100.000 €, 245,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prvi red do mora i plaže ? kuća s bazenom i velikom okućnicom Na prodaju je jedinstvena kuća smještena na izuzetnoj lokaciji ? prvi red do mora i plaže! Nekretnina se nalazi na prostranoj i lijepo održavanoj okućnici koja pruža potpunu privatnost i uživanje u mediteranskom okruženju.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more