• GoHome Professional
kuće murine Zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće murine Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće murine Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće murine zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MURINE, 790.000 €, 350,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

U mirnom naselju u blizini gada Umaga smjestila se ova samostojeća kuća s puno potencijala. Sastoji se od prizemlja,prvog i drugog kata. U prizemlju su smještena tri apartmana potpuno opremljena.Velika okućnica s više parkirnih mjesta i mjestom gdje se može izgraditi i bazen po potrebi.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 506.000 € na 450.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MURINE, 450.000 €, 139,31 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 506.000 €
26.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnom naselju Murine koje je lokacijski udaljeno samo par kilometara od grada Umaga, smjestila se kvalitetna kuća koja je s puno pažnje održavana a krasi ju pozicija, okućnica i već spomenuta dva stana u potpunosti odvojena ukupne stambene površine od 139,31 m2.Stan u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 875.000 €, 373,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, UMAG ? Luksuzna vila, bazen, pogled na more U mirnom i ugodnom dijelu okolice Umag, okružena prirodom i diskretno skrivena od pogleda, smjestila se ova iznimno kvalitetna obiteljska vila koja već na prvi pogled ostavlja dojam promišljene arhitekture, luksuza i potpune funkcionalnosti.....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 850.000 €, 550,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom mirnom mjestu Murine, nadomak Umaga smjestila se naša atraktivna villa. Ova predivna dvokatnica sastoji se od prizemlja koje sadrži četiri prostrana apartmana, do sada korištena u odlično uhodanu turističku svrhu. Na bočnom dijelu prostrane okućnice smješten je bazen i vanjski....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 750.000 €, 162,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća smještena u mirnom naselju Galići, koje pripada širem području Murina (udaljeno 1 km od centra Murina), svega 4 km od centra Umaga. Ova lokacija savršeno spaja miran, prirodan ambijent s neposrednom blizinom svih sadržaja koje pruža Umag ? restorani, trgovine, plaže,....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 470.000 €, 127,22 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam suvremenu dvojnu kuću smještenu u mirnom i atraktivnom okruženju, idealnu za obiteljski život ili kao luksuznu kuću za odmor. Nekretnina raspolaže s ukupno 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, vlastitim dvorištem i privatnim bazenom, te nudi iznimnu razinu funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 240.000 €, 88,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća prizemnica od 88 m2 u mirnom umaškom naselju Murine. Kuća se nalazi na ograđenom poljoprivrednom zemljištu veličine 2743 m2, a legalizirana je 2015. godine. Sastoji se od dvije sobe veličine 30 i 25 m2 , kuhinje sa blagovaonicom, kupaonicom, ostavom i terasom.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće murine (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com