• GoHome Professional
kuće lukoran do 2900 eura/m2 - GoHome
  • kuće lukoran do 2900 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće lukoran do 2900 eura/m2

  • Za upit "kuće lukoran do 2900 eura/m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.425 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 97000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LUKORAN, 550.000 €, 204,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prekrasnom otoku Ugljanu, poznatom po svojoj netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i opuštenoj mediteranskoj atmosferi, prodaje se iznimna kuća koja predstavlja savršenu priliku za investiciju ili novi životni početak. Smještena samo 100 metara od mora, ova nekretnina nudi....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKORAN, 210.000 €, 90,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 230.000 €
21.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Ugljanu, Lukoran, 800 m zračne linije od mora. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, u kojima se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i terase te dodatnog objekta. Može funkcionirati kao tri mala studio....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 377,80 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi tro etažna apartmanska kuća u mirnom i idiličnom mjestu Lukoran na otoku Ugljanu, samo nekoliko koraka od mora. Ova potpuno opremljena i uređena kuća idealna je za ulaganje u turizam ili kao luksuzni obiteljski objekt. Osnovne karakteristike: Lokacija: Lukoran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće lukoran do 2900 eura/m2'
750.000 €
520.000 €
33.000 €
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 377,80 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u Lukoranu, 1.red uz more, odmah do prelijepe pješčane uvale! Kuća ima šest apartmanskih jedinica, uređena je i namještena u potpunosti. U suterenu su dvije stambene jedinice sa terasama, jedna je jednosobna, druga dvosobna. U prizemlju su tri stambene jedinice, dvije sa dvije....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 378,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U nepreglednom zagrljaju Jadranskog mora, na otočiću Ugljanu u mjestu Lukoran, stoji jedna kuća, poput čuvara tišine i ljepote tog zabačenog kutka svijeta. Njezina silueta, sa svojih 378 kvadratnih metara stambenog prostora, uronjena je u šum borova, dok terase nježno zapljuskuje....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 92.000 €, 94,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Površina: 94 m2 Udaljenost od mora: 1100 m Godina izgradnje: oko 1900. godine, s obnovljenim krovom 2022. Opis: Ova autentična kuća, izgrađena prije više od jednog stoljeća, predstavlja pravu priliku za ljubitelje nekretnina koji traže projekt adaptacije u mirnom dijelu Lukorana na....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stara kamena kuća za adaptaciju, 94 m², Lukoran, otok Ugljan .

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kamena kuća na otoku Ugljanu, povrh Lukorana. Kuća je u apsolutnom miru van gužve i prometnica. Započeta adaptacija, novi krov, pod, dosta građe i crijepa ostaje kupcu za daljnje radove, stanje je vidljivo na slikama. Vlasništvo uredno 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stara kamena kuća za adaptaciju, 94 m2, Lukoran, otok Ugljan Stara kamena kuća za adaptaciju, 94 m2, Lukoran, otok Ugljan U mjestu Lukoran, na predivnom otoku Ugljanu, smjestila se stara kamena kuća s dugom poviješću. Izgrađena prije više od stoljeća, čeka novog vlasnika koji će joj....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 86.500 €, 94,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Ugljan, poznat kao zeleni otok zadarskog arhipelaga, jedno je od najugodnijih mjesta za život i odmor u sjevernoj Dalmaciji. U njegovom zapadnom dijelu smjestio se Lukoran, slikovito otočno mjesto okruženo borovim šumama, skrivenim uvalama i kristalno čistim morem. Kaiser Immobilien....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 86.200 €, 94,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je autentična kamena kuća u mjestu Lukoran, smještena na zemljištu površine 71 m², dok sama kuća obuhvaća 94 m². Izgrađena od starog, kvalitetnog kamena, ova nekretnina odiše karakterom i tradicijom. Kuća je za potpunu renovaciju, što Vam daje slobodu da je pretvorite u....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 83.000 €, 94,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

UGLJAN, LUKORAN - Kamena kuća za adaptaciju Prodaje se kamena kuća u naselju Turkija pokraj Lukorana na otoku Ugljanu. Kuća je površine 94 m2 sa okućnicom površine 71 m2. Kuća je izgrađena oko 1900. godine, ali je 2022 stavljen novi krov te pod na gornjem katu. Unutar kuće nema pregrada.....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 125.000 €, 300,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je autentična kamena kuća u mjestu Lukoran, smještena na zemljištu površine 135 m², dok sama kuća obuhvaća 300 m². Izgrađena od starog, kvalitetnog kamena, ova nekretnina odiše karakterom i tradicijom. Kuća je za potpunu renovaciju, što Vam daje slobodu da je pretvorite....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr