• GoHome Professional
kuće karlovac do 120000 eura do 130 m2 - GoHome
  • kuće karlovac do 120000 eura do 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karlovac do 120000 eura do 130 m2

  • Za upit "kuće karlovac do 120000 eura do 130 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 939 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 50.000 €, 127,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s velikim potencijalom na mirnoj lokaciji ? savršena za obiteljski život! Na prodaju je kuća površine 83 m² s dodatnim tavanom od 44 m² (mogućnost prenamjene u stambeni prostor), smještena na prostranom, ravnom zemljištu, daleko od gradske vreve, a opet svega 15 minuta....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 68.000 €, 115,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Dubovac, kuća 115 m2 na odličnoj lokaciji. Nalazi se na ograđenoj parceli od 125 m2Dvoetažna kuća s uređenim prvim katom dok je potkrovlje u robau fazi i sa zasebnim ulazom. Prva etaža se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, hodnika, spavaće sobe i kupaonice.Centralno....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 41.992 €, 128,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, KUĆA, NKP 128 m2, Utinja Prodaje se kuća smještena na parceli ukupne površine 2200 m2 u mjestu Utinja, udaljenom 20ak kilometara od grada Karlovca. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata ,ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju te 2 kupaonice sa WC-om. Kuća je izgrađena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće karlovac do 120000 eura do 130 m2'
110.000 €
110.000 €
113.000 €
  Kuća, KARLOVAC, Banija , 110.000 €, 120,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji u karlovačkom kvartu Banija prodaje se jednokatnica od 120 četvornih metara stambenog prostora, idealna za obiteljski život ili kao investicija za renovaciju. Kuća je locirana na glavnoj cesti svega 100 metara od naplatnih kućica za Zagreb, što osigurava brzu....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 77.000 €, 120,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

G. GAZA: PRODAJE SE 3-S, ETAŽIRANI STAN, 120 m2, U KUĆI NA PRVOM KATU SA TERASOM I GARAŽOM + pomoćni objekti, okućnica, cijena 77 000 €- u samostojećem objektu povr 10.30x 11.60 m koji se sastoji od prizemlja i kata. Kuća je građena 1968 god. klasičnim matrijalima; temelji su betonski,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 55.000 €, 84,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Gornje Mekušje, 84 m2 Na prodaju je kuća sa pomoćnim objektima i prostranom okućnicom ukupne površine 967 m2 u mirnom dijelu Gornjeg Mekušja, Karlovac. Nekretnina se sastoji od glavne kuće, više pomoćnih/dvorišnih objekata i voelikog dvorišta s pristupom vozilima.....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 105.000 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u roh-bau fazi površine 65m2 u Turanju-Karlovac. Kuća se sastoji od hodnika,ostave,dvije spavaće sobe,kupaonice,kuhinje sa dnevnim boravkom. Kupaonica uređena,ožbukano iznutra,glazura na podovima-potrebno staviti laminat ili parket Priključci na kući. https://casabellanekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Za više informacija 0997378427 Stan od 51 m nalazi se u kući i sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, okučnice i nadkrivenog parkirnog mjesta. Opis prostora: Dnevna soba i spavaća soba: Prostrane i funkcionalne sobe, prilagođene za obiteljski život. Idealne su za odmor i opuštanje,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište od 1.320 m2 koje se nalazi u mirnom mjestu Ladvenjak nedaleko grada Karlovca. Zemljište nudi brojne mogućnosti, od izgradnje kuće po želji, do bavljenja poljoprivredom. Kuća koja se nalazi na istoj parceli je za rušenje ili eventualno za adaptaciju.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com