• GoHome Professional
kuće karlovac do 120000 eura 150 m2 - GoHome
  • kuće karlovac do 120000 eura 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karlovac do 120000 eura 150 m2

  • Za upit "kuće karlovac do 120000 eura 150 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 350.000 €, 140,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Kuća izgrađena 2006. godine smještena je u visokom prizemlju i prostire se na četiri etaže s ukupnom površinom od 140 m². Unutarnji raspored osmišljen je tako da dnevna zona s kuhinjom, blagovaonicom i boravkom ima direktan izlaz na veliku terasu, dok se na gornjim etažama nalaze....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 145,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Mala Švarča, kuća 145 m2, novouređena na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 6797 m2 što pruža intimu i mogućnost gradnje više objekata.Sama kuća 110 m2 uz koju se nalazi natkrivena terasa 20 m2, pečenjara 20 m2 i natkriveni jacuzzi 20 m2 i spremište.Kuća ima 2 etaže,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.broker.hr

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m², na prostranom zemljištu od približno 1.400 m². Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m, na prostranom zemljištu od približno 1.400 m. Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 400.000 €, 150,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Dubovac, građevinsko zemljište 8000 m2 s kućom s prekrasnim pogledom na grad.Okruženo zelenilom, dominira terenom što pruža privatnost i mir. Pogodno za gradnju obiteljske kuće ili poslovnog objekta.Na zemljištu se nalazi objekt za koja su plaćeni komunalni doprinosi. Svi....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj lokaciji u Karlovcu prodaje se kuća s tri stambene jedinice, u naravi tri stana, idealna za obitelj ili kao investicija. Na prizemlju se nalaze dva stana: dvosobni stan koji je trenutno uređen i u useljivom stanju te jednosobni stan koji je potrebno adaptirati. Svaki od....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Zvijezda , 140.000 €, 139,00 m2 cca 1010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Zvijezda, 139 m2 Prodaje se kuća u Karlovcu u Zvijezdi tlocrtne površine 139 m2. Sastoji se od 3 etaže (prizemlje, kat 1, kat 2). Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, neuređenog prostora koji je prije bio korišten kao stambeni prostor, stubišta, spremišta....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće karlovac 150 m2 (18)
  • kuće karlovac do 120000 eura (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!