- kuće karlovac balkon

  • Za upit "kuće karlovac balkon" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 1.395 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosječna površina)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-18%

Promjena cijene sa 195.000 € na 160.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 195.000 €
04.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Stative, kuća 270 m2, 40 m do rijeke Dobre na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 660 m2.Kuća 220 m2 se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi garaža, kotlovnica, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, hodnik, kupaonica i spremiste. Na prvom katu se nalaze hodnik,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 340.000 €, 286,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

NekretninaSmještena u selu Ladvenjak, svega 600 m od prekrasne rijeke Korane, ova prostrana obiteljska kuća nudi izdašan stambeni prostor i izvrstan potencijal za daljnji razvoj. Nekretnina se sastoji od tri spojene parcele ukupne površine 3.905 m, od čega se približno 3.000 m nalazi....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 195.000 €, 123,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Brođani, prekrasna novoizgrađena kuća od 124 m2 na dvije etaže do rijeke Kupe.Nalazi se na ograđenoj parceli od 853 m2. Modernog dizajna s puno svjetla.U samoj kući se nalaze 3 spavaće sobe,, dnevni boravak s izlazom na terasu gdje se nalazi jacuzzi, hodnici, kupaonica,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće karlovac balkon'
360.000 €
550.000 €
120.000 €
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 145,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Mala Švarča, kuća 145 m2, novouređena na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 6797 m2 što pruža intimu i mogućnost gradnje više objekata.Sama kuća 110 m2 uz koju se nalazi natkrivena terasa 20 m2, pečenjara 20 m2 i natkriveni jacuzzi 20 m2 i spremište.Kuća ima 2 etaže,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 213.000 €, 120,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Ponosno predstavljamo ovu prekrasnu kuću smještenu u idiličnoj okolici Karlovca, uz rijeku Kupu. S prekrasnim pogledom na prirodu, ova obiteljska kuća nudi savršen sklad između udobnosti i prirodnog okruženja. Kuća ima ukupnu površinu od 120 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Prizemlje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 214.999 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 214.999 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 230.000 €
11.05.2026 - 214.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća katnica ukupne NKP cca 300 m2 u mjestu Bridići, Velika Jelsa, od grada Karlovca udaljeno na cca 10 minuta vožnje. Kuća,koja se nalazi na parceli od 2107 m2, sastoji se od prizemlja i 2 kata; prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, drvarnice, garaže i 2 pomoćne prostorije.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 248.000 € na 242.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 242.000 €, 200,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 248.000 €
13.05.2026 - 242.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na rijeku Dobru. Lokacija: 8 km od povijesnog Ozalja i samo 5 km od Karlovca, grada 4 rijeke ? Kupe, Korane, Dobre i Mrežnice, te brojnih parkova i zelenih površina, zbog čega nosi i epitet "grad parkova". Opis: Stil gradnje : drvena planinska-Švicarska....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.broker.hr

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m², na prostranom zemljištu od približno 1.400 m². Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE ? ŠVARČA, KARLOVAC | 304 m² NKP | IDEALNO ZA OBITELJ ILI INVESTICIJU Prodaje se samostojeća kuća na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, ukupne neto korisne površine 304 m², smještena na prostranoj okućnici od 759 m². Kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: - Prizemlje: 60....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 201.000 € na 194.900 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 225.000 €
15.04.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 201.000 €
22.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeni prostor koji se nalazi u prizemnom i katnom -potkrovnom dijelu dvorišne stambene zgrade koji se sastoji od ulaznog prostora i stubišta površine 14,70 m2, dvosobnog stana koji se sastoji od hodnika,kupaone,wc-a,kuhinje sa blagovaonom i kuhinjom površine 55,33 m2....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.crozilla.com

Karlovac, Velika Jelsa, 175 m2 dvoetažna kuća na mirnoj lokaciji.Nalazi se na ograđenoj parceli od 579 m2. Pokraj kuće se nalazi garaža 20 m2 i vrtna kućica od 15 m2.U samoj kući uređena je prva etaža od 75 m2. Sastoji se od 2 spavaće sobe, hodnici, kupaonice, WC-a, kuhinja s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Turanj, 350.000 €, 612,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Turanj, 612m2 Prodaje se kuća u Roh - Bau fazi na Turnju tlocrtne površine 204m2. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dvije sobe, kupaonice i dnevnog boravka. Kat se sastoji od 3 sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 85.000 €, 209,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na brežuljku s pogledom na dolinu imamo predivnu ličku montažnu kuću. Odlična vikendica sa ograđenih 1402 m2 i još 1402 m2 oranice i voćnjaka. Objekt je sastavljen od čvrstog podruma načinjenog od betona, te dvoetažne montažne kuće. U donjem dijelu je kuhinja, kupaonica i dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m, na prostranom zemljištu od približno 1.400 m. Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 258.000 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

KARLOVAC, OKOLICA ? u ponudu smo dobili samostojeću kuću ukupne površine 200 kvadrata, smještenu na uređenoj okućnici od 1000 kvadrata. Nekretnina pruža osjećaj topline, privatnosti i boravka u prirodi te predstavlja idealan izbor za obiteljski život, vikend nekretninu ili turističku....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Luščić, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUŠČIĆ: KATNICA 10x10m, 3 STANA, GARAŽA, TERASA, BALKONI, CENTRALNO GR, VRTNA KUĆICA, DVORIŠTE 494 m2 Ugrađena katnica veličine 10 x 10m sa istakom dnevnog boravka čini 10 x 12 m, 3 STANA (2 x 3 s + 2 s) građena blok opekom 1975 god, kompletno RENOVIRANA poslije 2000 g sa GARAŽOM....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Mostanje, 435.000 €, 340,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Mostanju, na glavnoj cesti, na 5 minuta vožnje do centra Karlovca/škole/bolnice/kupališta. Kuća se sastoji od tri stana (prizemlje - rohbau (75m2), I.kat (atraktivno namješten stan 127m2), potkrovlje (atraktivno namješten stan 102m2). Prizemlje ima zasebni ulaz,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 209.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KARLOVAC, 209.000 €, 335,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 209.000 €
12.03.2026 - 199.000 €
26.04.2026 - 209.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PROSTRANA OBITELJSKA KUĆA NA JAMADOLU BRP-a 335 m2, dva stana + potkrovlje, sa predivnom pogledom na grad Karlovac. Nekretnina se prostire na parceli od 427 m2. Dvorište je ograđeno. Asfaltirani put je do kuće. I okruženo drugim obiteljskim kućama. Kuća je izgrađena 1970-e godine.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 350.000 € na 370.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KARLOVAC, 370.000 €, 131,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 350.000 €
26.02.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivna kuća površine 131m2 u mirnom kvartu, udaljena svega 7 min vožnje od centra grada. Kuća je kompletno adaptirana prije 2 godine i nudi sve što vam je potrebno za život. Prodaje se sa svim namještajem. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi kuhinja s dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Mostanje, 250.000 €, 230,31 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Mostanje, 230,31m2 Prodaje se kuća površine 230,31m2 na Mostanju. Kuća se sastoji od 3 stana koji su u Roh-Bau izvedbi. Stanovi su dvosobni, te svaki od njih ima svoje spremište koje se nalazi u pomoćnom objektu. Svaki od stanova ima svoj zaseban ulaz. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 245.000 €, 382,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KARLOVAC ? ŠVARČA | SAMOSTOJEĆA KUĆA S BAZENOM 382 m² | PARCELA 891 m² | GARAŽA Prodaje se samostojeća kuća u Karlovcu, naselje Švarča, ukupne bruto površine 382,80 m², izgrađena na parceli od 891 m². Kuća je razvedena na tri etaže (suteren, 1. kat i 2. kat), s mogućnošću organizacije....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 77.000 €, 120,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

G. GAZA: PRODAJE SE 3-S, ETAŽIRANI STAN, 120 m2, U KUĆI NA PRVOM KATU SA TERASOM I GARAŽOM + pomoćni objekti, okućnica, cijena 77 000 €- u samostojećem objektu povr 10.30x 11.60 m koji se sastoji od prizemlja i kata. Kuća je građena 1968 god. klasičnim matrijalima; temelji su betonski,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Turanj, 270.000 €, 230,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJEM KUĆU S VELIKIM PARKINGOM I DVORIŠTEM NA GLAVNOJ CESTI NA TURNJU. NAKON IZGRADNJE TURANJSKE OBILAZNICE MIRNA LOKACIJA. KUĆA SE SASTOJI OD 3 ETAŽE: a) U PRIZEMLJU POSLOVNI PROSTOR OD 68 M2, KOTLOVNICA I WC. b) NA 1.KATU STAMBENI PROSTOR KOJI SE SASTOJI OD KUHINJE I DNEVNOG....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr