• GoHome Professional
kuće karlovac što veće pala cijena - GoHome
  • kuće karlovac što veće pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karlovac što veće pala cijena

  • Za upit "kuće karlovac što veće pala cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 924 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 57000 eura
    • do 71000 eura (prosječna cijena)
    • do 85000 eura
    • do 716 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-18%

Promjena cijene sa 195.000 € na 160.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 195.000 €
04.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Stative, kuća 270 m2, 40 m do rijeke Dobre na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 660 m2.Kuća 220 m2 se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi garaža, kotlovnica, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, hodnik, kupaonica i spremiste. Na prvom katu se nalaze hodnik,....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 170.000 € na 140.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 140.000 €, 410,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije kuće s velikim dvorištem i okućnicom. Kuća u ovom oglasu je je 162m2, a uz kuću je na prodaju i štala, zemljište i građevinski fundament dimenzija 22x7. Kuća je samostojeća i u svojoj osnovi je čvrste i stabilne konstrukcije, no potrebna joj je adaptacija. Kuća....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 214.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 214.999 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 230.000 €
10.05.2026 - 214.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća katnica ukupne NKP cca 300 m2 u mjestu Bridići, Velika Jelsa, od grada Karlovca udaljeno na cca 10 minuta vožnje. Kuća,koja se nalazi na parceli od 2107 m2, sastoji se od prizemlja i 2 kata; prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, drvarnice, garaže i 2 pomoćne prostorije.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće karlovac što veće pala cijena'
242.000 €
242.000 €
135.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 177.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 177.000 €, 250,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 188.000 €
12.11.2025 - 182.000 €
07.03.2026 - 177.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

Karlovac, Banija, poslovni prostor 250 m2 odlična lokacija za ugostiteljsku djelatnost.Sva oprema za restoran. Rustikalno uređen.Grijanje centralno lož ulje, drvena stolarija, podne obloge brodski pod i kamenGlavni objekt 161,35 m2 se sastoji od 2 uslužne prostorije, kuhinje, 2 WC-a,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 201.000 € na 194.900 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 225.000 €
15.04.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 201.000 €
22.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeni prostor koji se nalazi u prizemnom i katnom -potkrovnom dijelu dvorišne stambene zgrade koji se sastoji od ulaznog prostora i stubišta površine 14,70 m2, dvosobnog stana koji se sastoji od hodnika,kupaone,wc-a,kuhinje sa blagovaonom i kuhinjom površine 55,33 m2....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ