• GoHome Professional
kuće dobropoljana 310 m2 - GoHome
  • kuće dobropoljana 310 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobropoljana 310 m2

  • Za upit "kuće dobropoljana 310 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 4.360 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 290 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBROPOLJANA, 1.250.000 €, 318,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.indomio.hr

Novogradnja, spremno za useljenje! Ova kuća ukupne površine 318 m2 sastoji se od dva stana u prizemlju i jednog stana na katu. Prizemlje: - Svaki stan uključuje kuhinju i dnevni boravak, hodnik, dvije spavaće sobe i dvije kupaonice (svaka spavaća soba ima svoju kupaonicu). - Iz kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 1.800.000 €, 300,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Novosagrađena vila smještena je na samoj plaži. Ukupne stambene površine od 300 m2 položena je na zemljištu od 600 m2. Nekretnina raspoređena na tri etaže podijeljena je u dvije stambene jedinice te podrum. U podrumu je zamišljen veliki skladišni prostor te smještajna jedinica sa....

 
 
 
  Kuća, DOBROPOLJANA, 1.100.000 €, 285,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Sjajna bezvremenska kamena kuća smještena u mirnom okruženju pružajući neometan pogled na more. Izgrađena na zemljištu od 493 m2 proteže se na dvije komforne etaže ukupne stambene površine 285 m2. Sastoji se od opremljene kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, pet spavaćih soba,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobropoljana 310 m2'
Na upit
Na upit
  Kuća, DOBROPOLJANA, 1.296.870 €, 318,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2024.,

www.crozilla.com

Pašman, Neviđane, prekrasna, moderna novoizgrađena kuća u prvom redu do mora na mirnoj lokaciji ispred pješčane plaže s predivnim pogledom. Kuća je površine 318m2, sastoji se od dva odvojena stana u prizemlju, i velikog stana na prvom katu koji ima dva ulaza, i vrlo jednostavno može....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!