• GoHome Professional
kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 460000 eura što već - GoHome
  • kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 460000 eura što već - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 460000 eura što veće 120 m2

  • Za upit "kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 460000 eura što veće 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 430000 eura (malo jeftiniji)
    • 480000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 120,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK - DOBRINJ - SAMOSTOJEĆA KUĆA S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Dobrinju prodaje se samostojeća kuća, okružena bujnom zelenilom, udaljena svega 4 km od mora. Kuća ima netto površinu od 120m2 raspoređenu na prizemlje i kat. Prizemlje obuhvaća ulazni prostor, spremište,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 131,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRK-GOSTINJAC, u ponudu smo dobili kamenu kuću površine 131 m2, sa dvorištem 426 m2. Objekt se prostire na tri etaže, suteren, prizemlje i kat. Suteren se sastoji od tradicionalne konobe, cisterne, tri spremišta, vešeraja i garaže kao prostor za skladištenje. Prizemlje sadrži ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 369.000 €, 130,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, okolica mjesta Šilo . Dvojna kuća s predivnom, velikom okućnicom. Prodaje se dvojna kuća površine cca 130 m2 na velikoj parceli površine 954 m2. Kuća se sastoji od suterena u kojemu je konoba i spremište. U prizemlju je kuhinja, dnevni boravak i blagovaona te kupaonica dok....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 130,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća Gostinjac, na intimnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju velika konoba. Na prvom katu dvosoban sa dnevnim boravkom, s izlaskom na veliku terasu. Velika okućnica na kojoj se nalazi vrt, roštilj i spremište. ID KOD AGENCIJE: 11263 Nataša Mršić....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 450.000 € na 485.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 485.000 €, 130,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 450.000 €
01.04.2026 - 485.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, novogradnja, dvojna kuća sa bazenom, nalazi se u atraktivnoj zoni okolice uvale Soline, i nudi iznimnu priliku za investiciju ili turizam. Novogradnja. Nova dvojna kuća-katnica 130 m2 sa tri spavaće sobe, tri kupaonice,tri balkona na katu a u prizemlju kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Dobrinj, starina u nizu za adaptaciju..Kuća ima prizemlje i kat, konobu, ostavu i ljetnu kuhinju..stambene povrsine 130 m2,, ID KOD AGENCIJE: 4628-6302 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442 E-mail: info@asnekretnine.com www.asnekretnine.com Krk, Dobrinj, starina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća u Dobrinju, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, idealna za one koji traže privatnost, tišinu i bijeg od užurbanog života. Kuća je kvalitetno građena 2006. godine i vrlo malo korištena, a 2019. godine obnovljena joj je fasada. Kuća je udaljena....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj do 460000 eura što veće 120 m2 (131)
  • kuće dobrinj zadnjih 7 dana što veće 120 m2 (1)
  • kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 460000 eura što veće (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr