• GoHome Professional
kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 170 m2 balkon do 42 - GoHome
  • kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 170 m2 balkon do 42 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 170 m2 balkon do 420000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 170 m2 balkon do 420000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 85,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna dvojna kuća s bazenom i jacuzzijem na mirnoj lokaciji, okružena zelenilom - Uvala Soline! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, ukupne stambene površine cca 135 m². U suterenu se nalazi velika prostorija koja je trenutno namijenjena kao prostor za druženje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku ? idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 409.990 €, 138,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se neizgrađena vila 138 m2 stambene površine, na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i prekrasnim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 640 m², u naselju Gornja....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 350.000 €
15.04.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja dvojne kuće površine 80 m2, s prostranom okućnicom površine 450 m2, na mirnoj lokaciji, 3500 m od plaže. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, spavaćom sobom i kupaonicom, prvog kata s kuhinjom s blagovaonom i balkona te potkrovlja s spavaćom sobom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 360.000 € na 330.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju na izvanrednoj lokaciji. Udaljena samo 10 metara od mora, prodaje se kuća u nizu. Trenutno se prizemlje sastoji od hodnika, kuhinje, kupaone, dnevnog boravka te jedne spavaće sobe. Unutarnjim stepenicama dolazi se na prvi kat otvorenog plana iz kojeg....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj do 170 m2 balkon do 420000 eura (39)
  • kuće dobrinj zadnjih 7 dana do 170 m2 do 420000 eura (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more