• GoHome Professional
kuće dobrinj zadnjih 14 dana barem 180 m2 do 44000 - GoHome
  • kuće dobrinj zadnjih 14 dana barem 180 m2 do 44000 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj zadnjih 14 dana barem 180 m2 do 440000 eura što veće

  • Za upit "kuće dobrinj zadnjih 14 dana barem 180 m2 do 440000 eura što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 410000 eura (malo jeftiniji)
    • 460000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Samostojeća kuća u Šilu, mirna lokacija, 300 metara udaljena od mora i predivne šljunčane plaže. Kuća se sastoji od jednog studio apartmana i dvosobnog apartmana u prizemlju, dva jednosobna apartmana na prvom katu i jednog studio apartmana. Okućnica njegovana i uređena. Idealno kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 199.000 €, 561,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću Prodaje se građevinsko zemljište površine 561,47m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće A s bazenom dvorištem koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni dio s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 505,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predivan projekat, razvedena vila u kojoj je ukupno šest stambenih jedinica. Sve je u rustikalno - mediteranskom stilu. IZUZETNA mirna lokacija. U sklopu okućnice su dva pomoćna objekta. Ima dovoljno prostora za izgradnju bazena. Lijepo zamišljena grupacija kuća, samo 3000 metara....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 105.000 €, 501,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Gostinjac građevinski teren na mirnoj lokaciji Teren pravilnog oblika sa prilaznim putem, u mirnom okruženju obiteljskih kuća. Ishodovana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Za više informacija i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. LANA BLAŽEVIĆ Agent....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj barem 180 m2 do 440000 eura što veće (148)
  • kuće dobrinj zadnjih 14 dana do 440000 eura što veće (13)
  • kuće dobrinj zadnjih 14 dana barem 180 m2 što veće (36)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja