• GoHome Professional
kuće dobrinj vrt što veće 160 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj vrt što veće 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj vrt što veće 160 m2

  • Za upit "kuće dobrinj vrt što veće 160 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.226 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 410000 eura
    • do 520000 eura (prosječna cijena)
    • do 620000 eura
    • do 5200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 170,41 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Nova vila s bazenom, drvenim pergolama i mediteranskim vrtom Predstavljamo Vam ekskluzivnu priliku na otoku Krku! Moderna samostojeća vila smještena je u mirnom naselju u okolici Šila, unutar luksuznog kompleksa od šest vila. Dizajnirana je za kupce koji traže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj vrt što veće 160 m2'
999.000 €
999.000 €
421.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 168,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, villa s bazenom na mirnoj lokaciji U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se villa stambene površine 168 m2, sagrađena na parceli od 842 m2. Stambeni dio ville obuhvaća prizemlje i kat. U prizemlju je ulazni hodnik, spavaća soba s kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna samostojeća villa s grijanim bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Na prodaju je nova autohtona kamena villa koja se smjestila u mirnom mjestu u okolici Dobrinja. Okružena zelenilom i prirodom, udaljena od gradske buke i vreve i u blizini raznih biciklističkih staza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U slikovitom, mirnom naselju u blizini Dobrinja, na otoku Krku, smjestila se ova autentična kamena vila koja nudi idealan spoj mediteranske tradicije i suvremenog komfora. Vila površine 167 m² prostire se na dvije etaže i nudi sve potrebno za opušteni život ili luksuzni odmor. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 150,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne samostojeće kuće na otoku Krku u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i suterena, svaka etaža s vlastitim ulazom, pružajući privatnost i fleksibilnost. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr