• GoHome Professional
kuće dobrinj useljiva do 150 m2 renoviran što manj - GoHome
  • kuće dobrinj useljiva do 150 m2 renoviran što manj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj useljiva do 150 m2 renoviran što manje

  • Za upit "kuće dobrinj useljiva do 150 m2 renoviran što manje" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.595 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m², u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
26.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m s uređenom okućnicom Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m, smještena na mirnoj parceli od 200 m. Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m (57 m kuće + 200 m vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj useljiva do 150 m2 renoviran što manje'
159.000 €
159.000 €
259.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 243.000 €, 57,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja samostojeću kuću na otoku Krku, smještenu u predivnom mjestu Šilo. Riječ je o prizemnici površine 57 m² koja se sastoji od spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka te odvojene kuhinje s blagovaonicom. Kuća je u potpunosti renovirana ? postavljene su nove....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m smještena na parceli od 200 m, u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 278.000 €, 57,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća, kompletno obnovljena kuća površine 57 m2, smještena na mirnoj parceli od 200 m2 u srcu Šila. Nekretnina je idealna za odmor, investiciju u turistički najam ili miran boravak tijekom cijele godine. Raspored i unutrašnjost: Kuća se sastoji od moderno uređene....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m² s uređenom okućnicom ? Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m², smještena na mirnoj parceli od 200 m². Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m² (57 m² kuće + 200 m² vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - u staroj gradskoj jezgri prodaje se kamena kuća u nizu, svega 100 m centra i 3 km udaljena od mora. Kuća se prostire na 80 m2 i tri na etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagovaonom i spremište. Na prvom katu smješten je dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!