• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća renoviran što manj - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća renoviran što manj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća renoviran što manje

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća renoviran što manje" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.178 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 228.000 €, 53,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je stara kamena dvojna kuća djelomično renovirana ukupne površine 53 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 405 m2 te s terena ima pogled na more. U prizemlju kuće nalazi se pomoćna gospodarska zgrada za renoviranje. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 400.000 €, 71,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Rustikalna kuća s jacuzzijem Nalazi se na mirnoj lokaciji u mjestu Dobrinj s pogledom na more i zelenilo, a opet na manje od 100 metara do trgovine i restorana. Kuća je potpuno renovirana 2016. godine, odnosno izgrađena iz temelja modernim tehnikama gradnje. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja autohtonu renoviranu kuću u idiličnom malom krčkom mjestu Rasopasno. Rasopasno se nalazi u zapadnom dijelu općine Dobrinj, u unutrašnjosti je otoka, a opet dovoljno blizu da se do mora i ljetnog šušura stigne vrlo brzo, a po povratku....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa samostojeća renoviran što manje'
525.000 €
495.000 €
Na upit
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, dvojna kuća s prekrasnim bazenom, potpuno renovirana 2020. godine. Ova moderno uređena kuća ima ukupnu stambenu površinu od 110 m2, sastoji se od prizemlja i kata te je povezana unutarnjim stubištem. Prizemlje nudi udobnost kuhinje, blagovaonice, prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Renovirana stara kamena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji u mjestu Polje. Nekretnina je potpuno renovirana i uređena za turistički najam. Kuća ima 4 apartmana sa odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderno renovirana samostojeća kamena kuća s bazenom i pogledom na zelenilo na prodaju! Nekretnine Krk Ova samostojeća kuća nalazi se na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone blizu gradića Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te zauzima stambenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 285,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more, ukupne stambene površine 285 m2.Prizemlje je renovirana stara kamena kuća, dok su prvi i drugi kat nadograđeni 2009 g.U prizemlju se nalazi stan površine 85 m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika,spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr