• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća parking do 3900 eu - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća parking do 3900 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća parking do 3900 eura/m2 što veće

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća parking do 3900 eura/m2 što veće" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.901 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa samostojeća parking do 3900 eura/m2 što veće'
469.000 €
675.000 €
390.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 230,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KUĆA S BAZENOM U MIRNOM DJELU Prodajemo kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća veličine 230m2 se prostire na okućnici od 1200m2 gdje se smjestio bazen veličine 3,5m x 8,4m te parking za više automobila. Prizemlje se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 610.000 €, 210,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - U OKOLICI MALINSKE LIJEPA, KVALITETNA NOVA SAMOSTOJEĆA KUĆA ! KUĆA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, KATA I VISOKOG POTKROVLJA, TLOCRTNE POVRŠINE 92m2, NA OKUČNICI OD 565m2. U PRIZEMLJU SE NALAZE DNEVNI PROSTORI SA IZLAZOM NA TERASU, KOTLOVNICA, OSTAVA I TOALET. NA KATU SU DVIJE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.indomio.hr

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rustikalna kamena kuća s okućnicom i bazenom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je originalan tuš za preradu maslinovog ulja te tehnička soba za centralno grijanje koja se može urediti kao konoba za druženje i kupaonica. Vanjskim stepeništem dolazi se do stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je samostojeća kuća okružena šumom u mirnoj ulici. Sastoji se od 2 etaže, prizemlja i visokog potkrovlja, u naravi dvije stambene jedinice sa po dvije spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom, kupaonicom i terasom. Okućnica površine 1896 m2 je terasasta....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s bazenom i okućnicom Ova prekrasna dvojna kuća smještena je u mirnom okruženju i idealna je za obiteljski život ili opuštanje tijekom ljetnih mjeseci S modernim sadržajem i prostranom okućnicom, kuća nudi sve potrebno za ugodan boravak. Detalji nekretnine: Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com