• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća 130 m2 samostojeća - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća 130 m2 samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća 130 m2 samostojeća što manje Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća 130 m2 samostojeća što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća s predivnom i prostranom okućnicom, idealno za ljubitelje prirode! Otok Krk, kuća na mirnoj lokaciji površine 120 m2 na parceli površine 1686 m2. Kuća je samostojeća prizemnica i sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe (jedna ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova kuća smještena u srcu otoka Krka, na rubu šume, pruža jedinstvenu kombinaciju prirodnog okruženja i udobnosti modernog doma. Na prostranoj parceli od 1.700 m², u hladu visokih stabala i mirisnog mediteranskog bilja, smjestila se ova šarmantna prizemnica od 120 m², osmišljena za....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, na prodaju je stara kamena dvojna kuća smještena na vrlo mirnoj lokaciji u okolici povijesne jezgre Dobrinja. Kuća se nalazi na samo 4 kilometra udaljenosti od mora, što je čini idealnim izborom za ljubitelje mira, ali i blizine svih važnih sadržaja. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Posebna prilika! Šarmantna samostojeća kuća s pogledom na more u mirnom Dobrinju na otoku Krku! Prodaje se jedinstvena kuća s dušom, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Dobrinja, idealna za sve koji traže fantastičan osjećaj odmora i privatnosti. Kuća se proteže na dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kuća koja nudi potpuni mir i privatnost, smještena na prostranoj parceli od 1.700 m² u okruženju prirode. Kuća se prostire na 100 m² stambene površine i dodatnih 40 m² natkrivene terase okrenute prema jugu, savršene za uživanje u suncu i tišini. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 120,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja prekrasne kamene kuće s velikom okućnicom na Krku, mjesto Dobrinj. U prizemlju se nalazi spavaća soba, kupaona s podnim grijanjem, velika open space kuhinja s otokom, blagovaona i dnevni boravak s kamenim detaljima i izlazom na terasu. Unutarnjim stubištem se ide na kat koji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kamena kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja ili kako su mu u povijesti govorili - gradiću dobrih ljudi po čemu je i dobio ime te jednom od najstarijih kaštela na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 120 m2 te se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, adaptirana samostojeća kuća na parceli od cca. 400m2 izgrađena krajem 19. stoljeća te potpuno adaptirana 2019. godine. Kuća u Dobrinju je katnost prizemlje + kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica te spremište od 9 m2. Sve prostorije imaju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj terasa samostojeća 130 m2 samostojeća što manje (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr