• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen do 46 - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen do 46 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen do 4600 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen do 4600 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 4.070 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 410000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 110,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super lokaciji u blizini mora. Kuća je kvalitetno gradjena površine 110m2 i sastoji se od 2 etaže. U prizemlju se nalazi: kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,spavaća soba i wc. Na katu se nalaze 2 spavaće sobe,kupatilo,kuhinja,dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u predivnom Dobrinju na otoku Krku, mirnom i autentičnom mjestu koje sve više privlači ljubitelje prirode i opuštenog načina života, dok su i dalje na samo nekoliko minuta vožnje od mora i plaža. Kuća ukupne površine od 110 m² sastoji se od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 529.000 €, 110,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji otoka Krka prodaje se samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Posebnost ove kuće je prizemlje izgrađeno u kamenu. Kuća je katnica, a okućnica uključuje bazen sa sunčalištem, vrt, vrtnu kućicu i roštilj. Vrt je opremljen automatskim navodnjavanjem, a bazen s instalacijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen do 4600 eura/m2'
414.000 €
414.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, otok Krk, samostojeća kuća, drugi red do mora, okućnica, bazen. Tražena lokacija! Samostojeća kuća ukupne površine 110 m2 se sastoji od visokog prizemlja i suterena. U visokom prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kupaonica, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja potpuno renovirane kamene samostojeće kuće, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, stambene površine 110 m2. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, kuhinja, blagavaona i dnevni boravak. Iz dnevnog boravka izlazi se....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr