• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen što s - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen što s - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen što skuplje

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen što skuplje" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.696 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 624.000 €, 110,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je dvojna kuća na odličnoj lokaciji, udaljenoj svega 100 m od lijepe plaže. Kuća obuhvaća stambenu površinu od 110 m2 raspoređenih na dvije etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak, spavaća soba i wc. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, dvojna kuća s prekrasnim bazenom, potpuno renovirana 2020. godine. Ova moderno uređena kuća ima ukupnu stambenu površinu od 110 m2, sastoji se od prizemlja i kata te je povezana unutarnjim stubištem. Prizemlje nudi udobnost kuhinje, blagovaonice, prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 110,00 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - Dvojna kuća s bazenom 100 metara od mora! Otok Krk, uvala Soline, prodaje se dvojna kuća s bazenom na samo 100 metara od mora. Sastoji se od prizemlja i kata, međusobno povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 bazen što skuplje'
600.000 €
495.000 €
414.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 529.000 €, 110,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji otoka Krka prodaje se samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Posebnost ove kuće je prizemlje izgrađeno u kamenu. Kuća je katnica, a okućnica uključuje bazen sa sunčalištem, vrt, vrtnu kućicu i roštilj. Vrt je opremljen automatskim navodnjavanjem, a bazen s instalacijom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, otok Krk, samostojeća kuća, drugi red do mora, okućnica, bazen. Tražena lokacija! Samostojeća kuća ukupne površine 110 m2 se sastoji od visokog prizemlja i suterena. U visokom prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kupaonica, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 110,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super lokaciji u blizini mora. Kuća je kvalitetno gradjena površine 110m2 i sastoji se od 2 etaže. U prizemlju se nalazi: kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,spavaća soba i wc. Na katu se nalaze 2 spavaće sobe,kupatilo,kuhinja,dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u predivnom Dobrinju na otoku Krku, mirnom i autentičnom mjestu koje sve više privlači ljubitelje prirode i opuštenog načina života, dok su i dalje na samo nekoliko minuta vožnje od mora i plaža. Kuća ukupne površine od 110 m² sastoji se od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, dvojna kuća s bazenom, moderno renovirana 2020.god. Stambena površina kuće iznosi 110m2 a sastoji se od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba te jedna spavaća soba i kupaonica. Na katu su dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>