• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 što manje d - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 što manje d - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 što manje do 390000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 što manje do 390000 eura" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.571 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 112,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, okolica, na prodaju je samostojeća kuća sa lijepom okućnicom. Kuća se sastoji od uređenog prizemlja u kojem se nalazi kuhinja, veliki dnevni boravak, kupaonica i velika ostava. Stepenicama se odlazi na gornji kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe i kupaonica. Ono što karakterizira....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u predivnom Dobrinju na otoku Krku, mirnom i autentičnom mjestu koje sve više privlači ljubitelje prirode i opuštenog načina života, dok su i dalje na samo nekoliko minuta vožnje od mora i plaža. Kuća ukupne površine od 110 m² sastoji se od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 110,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super lokaciji u blizini mora. Kuća je kvalitetno gradjena površine 110m2 i sastoji se od 2 etaže. U prizemlju se nalazi: kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,spavaća soba i wc. Na katu se nalaze 2 spavaće sobe,kupatilo,kuhinja,dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa samostojeća 120 m2 što manje do 390000 eura'
365.000 €
390.000 €
360.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Krk- Dobrinj autohtona kuća s pogledom na more Autohtona kuća 115 m2, nalazi se u samoj jezgri Dobrinja. Sastoji se od ulaznog hodnika u prizemlju koji vodi do kuhinje i dnevnog boravka, te u suteren u kojem se nalaze kupaona i odvojeni toalet. Stepeništem se dolazi na 1. kat gdje....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 175.000 € na 155.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 175.000 €
25.02.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, autohtona kuća u staroj jezgri Dobrinja. Kuća je u naravi katnica krajnja nizu, ukupne površine 115m2. Sastoji se od ulaza sa manje terase u hodnik iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevni boravak. Iz istog ulaznog prostora stepenice vode u suteren gdje se nalazi kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvojna kamena kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja ili kako su mu u povijesti govorili - gradiću dobrih ljudi po čemu je i dobio ime te jednom od najstarijih kaštela na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 120 m2 te se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Posebna prilika! Šarmantna samostojeća kuća s pogledom na more u mirnom Dobrinju na otoku Krku! Prodaje se jedinstvena kuća s dušom, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Dobrinja, idealna za sve koji traže fantastičan osjećaj odmora i privatnosti. Kuća se proteže na dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, adaptirana samostojeća kuća na parceli od cca. 400m2 izgrađena krajem 19. stoljeća te potpuno adaptirana 2019. godine. Kuća u Dobrinju je katnost prizemlje + kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica te spremište od 9 m2. Sve prostorije imaju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, na prodaju je stara kamena dvojna kuća smještena na vrlo mirnoj lokaciji u okolici povijesne jezgre Dobrinja. Kuća se nalazi na samo 4 kilometra udaljenosti od mora, što je čini idealnim izborom za ljubitelje mira, ali i blizine svih važnih sadržaja. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

NOVO Stanovi novogradnja Umag

Galerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!

www.pbz-nekretnine.hr