• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća što skuplje sutere - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća što skuplje sutere - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća što skuplje suteren

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća što skuplje suteren" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.765 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Krk- Dobrinj autohtona kuća s pogledom na more Autohtona kuća 115 m2, nalazi se u samoj jezgri Dobrinja. Sastoji se od ulaznog hodnika u prizemlju koji vodi do kuhinje i dnevnog boravka, te u suteren u kojem se nalaze kupaona i odvojeni toalet. Stepeništem se dolazi na 1. kat gdje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji prekrasne samostojeće obiteljske kuće na jedinstvenoj lokaciji, u mjestu Klimno, otok Krk. Pogled na more gotovo sa svake etaže ove nekretnine nešto je posebno, a taj pogled, blizina mora i mirisi mediterana su nešto što ovu nekretninu čine zaista....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa samostojeća što skuplje suteren'
115.000 €
795.000 €
780.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Krk, Klimno - prodaja kuće sa okućnicom, blizina mora, oanoramski pogled na more! Posredujemo u prodaji obiteljske kuće u Klimnu na otoku Krku s prekrasnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Smještena na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, 200 m od mora i najbliže plaže.Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 467.000 €, 204,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, 70m do mora nudi se dvojna kuća, ukupne površine 204m2, kroz 4 etaže U suterenu je kuhinja, blagovaonica i dva spremišta. Unutarnje stepenice vode u prizemlje, gdje su dvije spavaće sobe, kupaonica i terasa. Na prvom katu je dnevni boravak, kuhinja, soba i kupaonica, te balkon....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 150,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne samostojeće kuće na otoku Krku u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i suterena, svaka etaža s vlastitim ulazom, pružajući privatnost i fleksibilnost. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 85,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna dvojna kuća s bazenom i jacuzzijem na mirnoj lokaciji, okružena zelenilom - Uvala Soline! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata, ukupne stambene površine cca 135 m². U suterenu se nalazi velika prostorija koja je trenutno namijenjena kao prostor za druženje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, okolica, u prodaji dvojna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji. Sastoji se od četri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za investiciju. Kuća ima nekoliko terasa na okućnici i katu. U suterenu su kuhinja i kupaonica, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 268.000 €, 53,00 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella ? Samostojeća kuća s okućnicom na atraktivnoj lokaciji u Čižićima, otok Krk Iz ponude izdvajamo šarmantnu prizemnicu smještenu u mirnom naselju Čižići na otoku Krku, udaljenu svega 500 metara lagane šetnje od mora, plaže i centra mjesta. Kuća se nalazi na ograđenoj parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 59,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je samostojeća prizemnica površine 59 m2 smještena u mirnom i traženom dijelu Uvale Soline na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za sve koji traže miran kutak blizu mora s potencijalom za preuređenje i dodatno ulaganje. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI Šarmantna prizemnica s uređenom okućnicom na atraktivnoj lokaciji ? Čižići, otok Krk** U ponudi izdvajamo simpatičnu samostojeću kuću smještenu u mirnom i ugodnom naselju Čižići na otoku Krku, udaljenu svega 500 metara lagane šetnje od mora, plaže i centra mjesta. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 175.000 € na 155.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 175.000 €
25.02.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, autohtona kuća u staroj jezgri Dobrinja. Kuća je u naravi katnica krajnja nizu, ukupne površine 115m2. Sastoji se od ulaza sa manje terase u hodnik iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevni boravak. Iz istog ulaznog prostora stepenice vode u suteren gdje se nalazi kupaonica....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan