• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije bare - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije bare - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije barem 140 m2 do 360000 eura do 1900 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije barem 140 m2 do 360000 eura do 1900 eura/m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 1.499 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA, kuća s dva stana Prodajemo kuću s dva stana u mirnom i lijepom mjestu Hlapa, općina Dobrinj. Kuća se jednim dijelom drži za susjednu, ali je orijentirana tako da ima svoju privatnost. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čini 2S+DB stan, veličine 100m2.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije barem 140 m2 do 360000 eura do 1900 eura/m2'
390.000 €
339.000 €
250.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, okolica Šila u prodaji je stara kamena dvojna kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 180 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 403 m2 te s terena ima pogled na zeleno okruženje i prirodu. U prizemlju kuće nalaze se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, okolica, u prodaji dvojna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji. Sastoji se od četri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za investiciju. Kuća ima nekoliko terasa na okućnici i katu. U suterenu su kuhinja i kupaonica, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 285,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more, ukupne stambene površine 285 m2.Prizemlje je renovirana stara kamena kuća, dok su prvi i drugi kat nadograđeni 2009 g.U prizemlju se nalazi stan površine 85 m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika,spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Samostojeća kuća, započeta gradnja Nalazi se na mirnoj lokaciji, 2 km od mora. Ukupne je površine 192m2, sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na terasu, 1 spavaća soba, kupaona i WC....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Renovirana stara kamena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji u mjestu Polje. Nekretnina je potpuno renovirana i uređena za turistički najam. Kuća ima 4 apartmana sa odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr