• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije bare - GoHome
  • kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije bare - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije barem 140 m2 do 1600 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije barem 140 m2 do 1600 eura/m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.191 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA, kuća s dva stana Prodajemo kuću s dva stana u mirnom i lijepom mjestu Hlapa, općina Dobrinj. Kuća se jednim dijelom drži za susjednu, ali je orijentirana tako da ima svoju privatnost. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čini 2S+DB stan, veličine 100m2.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa samostojeća što jeftinije barem 140 m2 do 1600 eura/m2'
380.000 €
621.920 €
250.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila u prodaji je stara kamena dvojna kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 180 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 403 m2 te s terena ima pogled na zeleno okruženje i prirodu. U prizemlju kuće nalaze se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, okolica, u prodaji dvojna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji. Sastoji se od četri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za investiciju. Kuća ima nekoliko terasa na okućnici i katu. U suterenu su kuhinja i kupaonica, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 285,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more, ukupne stambene površine 285 m2.Prizemlje je renovirana stara kamena kuća, dok su prvi i drugi kat nadograđeni 2009 g.U prizemlju se nalazi stan površine 85 m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika,spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Renovirana stara kamena kuća na otoku Krku, smještena na mirnoj lokaciji u mjestu Polje. Nekretnina je potpuno renovirana i uređena za turistički najam. Kuća ima 4 apartmana sa odvojenim ulazima. U prizemlju se nalazi jedan jednosobni apartman sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 597.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk ? Šilo | Ekskluzivna apartmanska kuća s velikim turističkim potencijalom ? samo 300 m od mora! U srcu slikovitog mjesta Šilo, na istočnoj obali otoka Krka, smještena je ova impresivna apartmanska kuća ukupne stambene površine 400 m², s dodatnih 229 m² prostranih terasa koje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Šilo, u ponudi je aprtmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 629,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo apartmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama i ljetnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 621.920 €, 400,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO ? Kuća s vidikovcem i panoramskim pogledom na cijelo mjesto i more, 11 soba, 300 m od plaže! Na prodaju je samostojeća stambeno-poslovna kuća površine 400 m², smještena u mjestu Šilo na otoku Krku, u Općini Dobrinj. Kuća se sastoji od četiri etaže (podrum, prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 724,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaje se prekrasna samostojeća kamena kuća od 226m2 , kombinacija modernog i autohtonog Kuća se nalazi na parceli od 724 m2 i sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica ,kupaona i kotlovnica.. Na katu su smještene dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.