• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa parking do 230 m2 do 490000 eu - GoHome
  • kuće dobrinj terasa parking do 230 m2 do 490000 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa parking do 230 m2 do 490000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj terasa parking do 230 m2 do 490000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.983 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 460000 eura (malo jeftiniji)
    • 510000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 95,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća se nalazi na udaljenosti od 70 metara od mora, smještena u drugom redu kuća. Kuća se sastoji od vanjske sobe s posebnim ulazom. Ova soba ima zaseban ulaz i služi kao vanjska gostinjska soba ili prostorija za goste. Ovdje gosti mogu imati privatnost i pristup vlastitom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa parking do 230 m2 do 490000 eura'
500.000 €
408.000 €
310.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 480.000 €, 180,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Ova lijepo uređena kamena vila u autohtonom stilu se sastoji od prizemlja,kata i visokog potkrovlja.Sve etaže su povezane unutarnjim stubištem i čine jednu cjelinu U prizemlju se nalazi konoba sa originalnom prešom za preradu maslinovog ulja,prostorije za centralno grijanje,manje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 335.000 €, 63,77 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća na otoku Krku, smještena u naselju Klimno. Ova krajnja kuća u nizu, površine 63.77m², idealna je za sve koji traže mir i blizinu mora. U prizemlju, površine 33.31m², nalazi se natkriveni ulaz koji vodi u dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, stvarajući....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Kvalitetna novogradnja s pogledom, terasom i parkingom ? Čižići Na mirnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji u Čižićima, na otoku Krku, smješten je ovaj funkcionalan i moderno dizajniran stan u kvalitetnoj novogradnji. Početak radova predviđen je za studeni 2024., a završetak izgradnje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 529.000 €, 110,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji otoka Krka prodaje se samostojeća kuća s bazenom i okućnicom. Posebnost ove kuće je prizemlje izgrađeno u kamenu. Kuća je katnica, a okućnica uključuje bazen sa sunčalištem, vrt, vrtnu kućicu i roštilj. Vrt je opremljen automatskim navodnjavanjem, a bazen s instalacijom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 80,00 m2 cca 6630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se lijepa kuća s grijanim bazenom i solarnom elektranom u okolici Dobrinja na otoku Krku! Kuća je sagrađena na zemljištu površine 1900m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji , na kraju slijepe ulice. Radi se o visokoj prizemnici koja na donjoj etaži ima uređeni apartman . Apartman....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 201.000 €, 90,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća u mjestu Čižići? Kuća ima prizemlje i kat, 45 m2 stambene površine, jedna spavaća soba, kupatilo, boravak sa kuhinjom i terasa od 20 m2 Isto tako i 1. Kat.. Konoba 20 m2, okućnica od 360 m2, mirna lokacija, od mora 600 m.. parking.. Kuća zahtijeva malu adaptaciju? ID KOD....