• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća vrt - GoHome
  • kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća vrt 80 m2

  • Za upit "kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća vrt 80 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 4.291 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+41%

Promjena cijene sa 245.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 345.000 €, 80,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 3 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica, u nizu i obuhvaća 71 m² unutarnjeg prostora raspoređenog na tri etaže, uz 10 m² terase. Interijer....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 400.000 €, 80,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk - Dobrinj! Prodaje se predivna kuća u toskanskom stilu, smještena u mirnom dijelu otočnog mjesta Dobrinj, okružena bujnom šumom i zelenilom, udaljena oko 3 km od obale. Kuća se prostire na tri etaže, povezane unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalazi spavaća soba, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvojna kuća smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Kuća ukupne stambene površine 72 m² prostire se na tri etaže, a nalazi se na prostranoj okućnici od 450 m². U prizemlju se nalazi spavaća soba, kupaonica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća vrt 80 m2'
364.000 €
310.000 €
360.000 €
 
-36%

Promjena cijene sa 385.000 € na 245.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 358.000 €, 85,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Krku na mirnoj lokaciji ! Nekretnina se nalazi u mjestu Kras te je izgrađena 1995. godine. Nalazi se na mirnoj lokaciji na kraju sela, okružena zelenilom. Kuća ima 85m2 stambenog prostora i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su dnevni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena