• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća naj - GoHome
  • kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća naj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 350000 eura (malo jeftiniji)
    • 380000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 364.000 €, 85,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću na Krku, mjesto Kras, god. izgradnje 1995., čisto vlasništvo 1/1, ukupne površine 408m2, mirna lokacija, okružena zelenilom. Kuća se sastoji od 85m2 stambenog prostora, u prizemlju kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s kaminom, na katu 3 sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja samostojeću kuću s okućnicom na vrlo mirnoj lokaciji na otoku Krku. Postojeća kamena starina adaptirana je i dograđena 1995. godine. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 90 m2 a nalazi se na okućnici površine 408 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvojna kamena kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja ili kako su mu u povijesti govorili - gradiću dobrih ljudi po čemu je i dobio ime te jednom od najstarijih kaštela na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 120 m2 te se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 120,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK KRK - DOBRINJ - SAMOSTOJEĆA KUĆA S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Dobrinju prodaje se samostojeća kuća, okružena bujnom zelenilom, udaljena svega 4 km od mora. Kuća ima netto površinu od 120m2 raspoređenu na prizemlje i kat. Prizemlje obuhvaća ulazni prostor, spremište,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Samostojeća kuća, započeta gradnja Nalazi se na mirnoj lokaciji, 2 km od mora. Ukupne je površine 192m2, sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na terasu, 1 spavaća soba, kupaona i WC....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Uvala Soline, dvojna kuća sa okućnicom na mirnoj lokaciji za adaptaciju izgrađena 1990.godine na parceli od 381m2. Dvojna kuća u uvalama Soline sa dva apartmana je katnosti, prizemlje i kat. U prizemlju dvojne kuće se nalazi apartman od 45 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaone,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 358.000 €, 85,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Krku na mirnoj lokaciji ! Nekretnina se nalazi u mjestu Kras te je izgrađena 1995. godine. Nalazi se na mirnoj lokaciji na kraju sela, okružena zelenilom. Kuća ima 85m2 stambenog prostora i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su dnevni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj terasa do 370000 eura samostojeća (163)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me