• GoHome Professional
kuće dobrinj terasa do 360000 eura samostojeća 90 - GoHome
  • kuće dobrinj terasa do 360000 eura samostojeća 90 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj terasa do 360000 eura samostojeća 90 m2 što manje

  • Za upit "kuće dobrinj terasa do 360000 eura samostojeća 90 m2 što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.649 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 335.000 €, 83,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ako se želite buditi uz cvrkut ptica i imati kuću u centru mjesta Klimno na otoku Krku, ovo je prilika za vas. Na prodaju je prekrasno i sa stilom uređena nekretnina koja sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, predsoblje i dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, tavanski prostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 358.000 €, 85,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Krku na mirnoj lokaciji ! Nekretnina se nalazi u mjestu Kras te je izgrađena 1995. godine. Nalazi se na mirnoj lokaciji na kraju sela, okružena zelenilom. Kuća ima 85m2 stambenog prostora i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 364.000 €, 85,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću na Krku, mjesto Kras, god. izgradnje 1995., čisto vlasništvo 1/1, ukupne površine 408m2, mirna lokacija, okružena zelenilom. Kuća se sastoji od 85m2 stambenog prostora, u prizemlju kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s kaminom, na katu 3 sobe, kupaonica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj terasa do 360000 eura samostojeća 90 m2 što manje'
360.000 €
335.000 €
250.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS DOBRINJ samostojeća kuća s lijepom okućnicom na mirnoj lokaciji. Prodajemo samostojeću kuću katnicu u malom i mirnom mjestu Kras na otoku Krku. Kuća je izgrađena 1995godine sveukupne površine od 408m2 koja se sastoji od prizemlja i kata, gdje u prizemlju imamo kuhinju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 85,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća, prizemnica, stambene površine od 86 m2 sa bazenom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice sa lijepom terasom, dvije kupaonice i tri spavaće sobe. Pripada joj okućnica površine 316 m2 na kojoj se nalazi bazen sa sunčalistem i vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 88,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, u ponudi imamo samostojeću kuću sa okućnicom, samo 500 metara od mora. Na prodaju je samostojeća kuća visoka prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća površine 88 m² idealna je za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 279.000 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostoječa kuća na Otoku Krku udaljena svega 3 km od Malinske. Kuća je izgrađena 2007 godine. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi kuhinja, dnevni boravak, kupaona, i dvije spavaće sobe. Na ulazu u prizemlje nalazi se natkrivena terasa. Vanjskim stepeništem odlazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s podrumom u Čižićima ? idealna za obitelj ili odmor! Na prodaju je lijepa prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća od 88 m² pruža savršen spoj udobnosti i blizine mora, idealna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.euro-immobilien.hr

SAMO U NAŠOJ AGENCIJI! Otok Krk - samostojeća kamena kuća s predivnom okućnicom. Kuća na prodaju površine cca 90 m2, sagrađena na zemljištu od cca 680 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju kuće se nalazi kuhinja, dnevni boravak i blagovaona, dvije ostave, toalet i prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 90,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća stambene površine 90m2 s okućnicom od 219 m2, 5km od mora, u neposrednoj blizini grada Dobrinja. Sastoji se od prizemlja i kata u visokom potkrovlju. Na prizemlju su smješteni wc, spremište, kuhinja s blagovaonicom i prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan