• GoHome Professional
kuće dobrinj samostojeća renoviran što jeftinije b - GoHome
  • kuće dobrinj samostojeća renoviran što jeftinije b - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj samostojeća renoviran što jeftinije barem 110 m2

  • Za upit "kuće dobrinj samostojeća renoviran što jeftinije barem 110 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.380 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Imobillien agencija u svoju ponudu stavlja autohtonu renoviranu kuću u idiličnom malom krčkom mjestu Rasopasno. Rasopasno se nalazi u zapadnom dijelu općine Dobrinj, u unutrašnjosti je otoka, a opet dovoljno blizu da se do mora i ljetnog šušura stigne vrlo brzo, a po povratku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 285,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more, ukupne stambene površine 285 m2.Prizemlje je renovirana stara kamena kuća, dok su prvi i drugi kat nadograđeni 2009 g.U prizemlju se nalazi stan površine 85 m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika,spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj samostojeća renoviran što jeftinije barem 110 m2'
580.000 €
580.000 €
390.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 101,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Kompletno renovirana kamena kuća iznutra i izvana površine 101m2 nalazi se u mirnom naselju na samo 10-ak minuta vožnje do Malinske ili Krka. Kuća je koncipirana kao jedan stan. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,kupaonica i stepenište kojim se prolazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Apartmanska kuća s velikom potencijalom Prodaje se samostojeća kuća 200 m2, s 4 apartmana, 2 dvosobna i 2 jednosobna, od koji je jedan nedavno renoviran, na prostranoj okućnici. Kuća je na dvije etaže, ima vanjsko stepenište i prostranu terasu na 1. katu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK DOBRINJ OKOLICA SAMOSTOJEĆA KUĆA S BAZENOM Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu okolice Dobrinja na otoku Krku, udaljena svega 4 km autom od mora i plaže te 3 km od centra Dobrinja i svih potrebnih sadržaja. Kuća se prostire na prizemlje i kat ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja potpuno renovirane kamene samostojeće kuće, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, stambene površine 110 m2. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, kuhinja, blagavaona i dnevni boravak. Iz dnevnog boravka izlazi se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Općina Dobrinj smještena je na sjeveroistočnom dijelu otoka Krka i jedna je od najstarijih otočnih općina s bogatom poviješću i kulturnom baštinom. Središte općine, istoimeno naselje Dobrinj, slikovito je mjesto smješteno na brežuljku s kojeg se pruža prekrasan pogled na okolni krajolik.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 520.000 €, 500,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ (OKOLICA) - Kuća sa 7 stambenih jedinica Dvojna kuća u malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja ima ukupno 500 m2 stambene površine i 1000 m2 okućnice. Stara kamena kuća kompletno je renovirana 2004. godine kada su postavljene nove instalacije struje i vode, nova....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 104,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i opuštajućem okruženju prodaje se šarmantna samostojeća kamena kuća s bazenom, smještena na prostranoj parceli od 913 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, ukupne stambene površine 104 m2, te nudi savršenu kombinaciju tradicionalnog ugođaja i suvremene udobnosti. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Otok Krk, Dobrinj - na prodaju je renovirana kamena kuća, sagrađena na parceli od 1310 m2, na fantastičnoj lokaciji u okruženju prirode. Kuća je raspoređena na prizemlje, u kojem se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na terasu dok se na katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 134,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Gabonjin, renovirana i moderno uređena kuća sa bazenom i okućnicom. Kuća je nedavno (2023.) kompletno uređena i adaptirana. Kuća ima 134 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica, a na katu su 3 klimatizirane spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 134,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, ova potpuno renovirana dvojna kamena kuća predstavlja rijetku priliku da doživite savršeni spoj rustikalnog šarma i moderne udobnosti, nudeći miran bijeg od užurbanog gradskog života. Smještena samo 3,5 km od grada Malinske, ova se nekretnina može pohvaliti zavidnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 140,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U okolici Dobrinja nalazi se putpuno renovirana kamena kuća s bazenom. U prizemlju objekta nalaze se otvoreni prostor s kuhinjom, dnevnim boravkom i blagovaonicom. Iz dnevnog boravka se može izaći na prostranu terasu na kojoj je smješten bazen sa sunčalištem te roštilj. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 226,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderno renovirana samostojeća kamena kuća s bazenom i pogledom na zelenilo na prodaju! Nekretnine Krk Ova samostojeća kuća nalazi se na mirnoj lokaciji na rubu zelene zone blizu gradića Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata te zauzima stambenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 160,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Bazen, Blizina centra, Gradski vodovod, Kamin, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Namješteno, Novouređeno, Okućnica, Podno grijanje, Renovirano, Roštilj na okućnici, Sagrađeno prije 1968, Samostojeći objekt, Septička jama, Telefon, U mirnom djelu otoka, Uređena okućnica,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 110,00 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Soline ? prodaja dvojne kuće s bazenom, 100 m od mora! Na prodaju je dvojna kuća ukupne površine 110 m² koja se u naravi sastoji od dva odvojena apartmana, savršena za obiteljski život ili turistički najam. Prizemlje se sastoji od open-space kuhinje s blagovaonom, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, dvojna kuća s prekrasnim bazenom, potpuno renovirana 2020. godine. Ova moderno uređena kuća ima ukupnu stambenu površinu od 110 m2, sastoji se od prizemlja i kata te je povezana unutarnjim stubištem. Prizemlje nudi udobnost kuhinje, blagovaonice, prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Soline - prodaja kuće uz more, garaža, parking, terasa, 220m2! Posredujemo u prodaji renovirane kućesa dva stana i velikom okućnicom nalazi se u samom mjestu Soline 250 m od mora. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i dnevnim boravkom, 3 sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otork Krk, okolica Dobrinja - Renovirana kamena kuća u mediteranskom stilu sa velikom okućnicom U mirnom mjestu u središtu Otoka Krka nalazi se samostojeća renovirana starina sa iznimno velikom okućnicom i osiguranom privatnošću. Kod renovacije se pazilo na svaki detalj kako bi kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, dvojna kuća s bazenom, moderno renovirana 2020.god. Stambena površina kuće iznosi 110m2 a sastoji se od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba te jedna spavaća soba i kupaonica. Na katu su dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk ? Šilo, obiteljski pansion s dugogodišnjom tradicijom Na prodaju je turističko-ugostiteljski objekt na otoku Krku, u mjestu Šilo, udaljen svega 200 metara od plaže. Objekt je izgrađen 1971. godine, a potpuno renoviran 2014. godine. Sastoji se od 15 dvokrevetnih soba, svaka....