• GoHome Professional
kuće dobrinj samostojeća parking do 330000 eura 40 - GoHome
  • kuće dobrinj samostojeća parking do 330000 eura 40 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj samostojeća parking do 330000 eura 40 m2

  • Za upit "kuće dobrinj samostojeća parking do 330000 eura 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 78.000 €, 41,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s pogledom na more. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 218.000 €, 41,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, okolica, Na prodaju je malena kamena kuća površine 41m2, okružena suhozidima i krškom vegetacijom. Nalazi se na mirnoj lokaciji, udaljenoj od glavnih cesta i popularnih turističkih naselja, s malim brojem susjednih kuća. Na parceli je i cisterna za vodu, strujni priključak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 210.000 €, 40,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je autohtona starina za kompletnu rekonstrukciju koja se smjestila na veoma mirnoj lokaciji. Ima djelomičan pogled na more te 320 m2 okućnice. Mogućnost dizanja još jednog kata. Zanimljiva nekretnina za ljubitelje prirode i robinzonskog turizma! ID CODE: S-431 Ljiljana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 217.000 €, 41,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kamena kuća površine 41 m², smještena u mirnom i autentičnom naselju na otoku Krku. Kuća se nalazi na zemljištu od 361 m², svega 100 metara od mora, što je čini izuzetno atraktivnom za ljubitelje prirode, mira i tradicionalnog mediteranskog ugođaja. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 78.000 €, 41,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj samostojeća do 330000 eura 40 m2 (11)
  • kuće dobrinj samostojeća parking do 330000 eura (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!