• GoHome Professional
kuće dobrinj s garažom do 210000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj s garažom do 210000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj s garažom do 210000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj s garažom do 210000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Samo kod nas! Manor predstavlja samostojeću kuću - prizemnicu površine 80 m2 smještenu na području Dobrinja na otoku Krku. Kuća ima mogućnost podizanja još jednog kata bez potrebe čekanja pravomoćne građevinske dozvole, kućni broj te rješenje o izvedenom stanju. Smještena na 600 m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila u prodaji je stara kamena dvojna kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 180 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 403 m2 te s terena ima pogled na zeleno okruženje i prirodu. U prizemlju kuće nalaze se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 199.000 €, 80,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, nudi se u potpunosti renovirana rustikalna kuća na odličnoj lokaciji u pitoresknom mjestu Dobrinj. Kroz prizemlje, prvi i drugi kat, kuća je koncipirana kao dvosobni komforni rustikalni prostor prilagođen za opušteni boravak. Do plaže je samo 5minuta vožnje automobilom, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 218.000 €, 40,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Idealna nekretnina za ljubitelje divljine i surovog primorskog krajolika! Na prodaju je autohtona kamena kućica za kompletnu adaptaciju smještena na čarobnoj lokaciji u netaknutoj prirodi svega 300 metara od mora, na sjevernoj strani otoka Krka čiju vizuru krasi krški krajolik kakav....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća u staroj jezgri Dobrinja ukupne površine 115m2.Sastoji se od suterena, prizemlja i prvog kata.Ulaz u kuću je preko male terase u prizemnu etažu gdje se nalaze hodnik, kuhinja i dnevni boravak. Iz hodnika se može u suteren gdje su kupatilo i toalet ili stepenicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 210.000 €, 40,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je autohtona starina za kompletnu rekonstrukciju koja se smjestila na veoma mirnoj lokaciji. Ima djelomičan pogled na more te 320 m2 okućnice. Mogućnost dizanja još jednog kata. Zanimljiva nekretnina za ljubitelje prirode i robinzonskog turizma! ID CODE: S-431 Ljiljana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas. ID CODE:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 201.000 €, 90,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća u mjestu Čižići? Kuća ima prizemlje i kat, 45 m2 stambene površine, jedna spavaća soba, kupatilo, boravak sa kuhinjom i terasa od 20 m2 Isto tako i 1. Kat.. Konoba 20 m2, okućnica od 360 m2, mirna lokacija, od mora 600 m.. parking.. Kuća zahtijeva malu adaptaciju? ID KOD....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 100,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća u nizu, ukupne površine od približno 100 m2 na otoku Krku. Smještena u staroj jezgri, ova dvokatnica nudi autentičan ugođaj, idealan za one koji cijene tradicionalni stil stanovanja. Prizemlje: kuhinja s blagovaonicom i kupaonica. 1. kat: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 199.000 €, 90,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu površine 90 m², kompletno namještena i moderno uređena, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostor je funkcionalno organiziran i pruža ugodan boravak tijekom cijele godine, bilo za stanovanje ili odmor. Kuća raspolaže s dvije lijepe i prostrane terase....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj s do 210000 eura (157)
  • kuće dobrinj s garažom (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr