kuće dobrinj s garažom što veće - GoHome
  • kuće dobrinj s garažom što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj s garažom što veće

  • Za upit "kuće dobrinj s garažom što veće" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.080 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.230.000 €, 680,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izvrsnoj poziciji, 2. red do mora smjestila se samostojeća kuća s dva stana, velikom garažom i okućnicom od 208m2. Kuća ima površinu od 680m2 (u naravi 908m2) i podijeljena je po vertikali na dvije zasebne stambene cjeline. Jedna polovica veličine 128m2....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna polovica dvojne kuće ? luksuzan višeetažni stan ukupne površine 230m2 s bazenom, garažom i okućnicom od cca 200m2. Ova nekretnina novije gradnje prostire se na tri etaže (prizemlje + 2 kata) i nudi sve pogodnosti suvremenog stanovanja, idealna za one koji traže....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj s garažom što veće'
360.000 €
600.000 €
319.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 398.000 €, 125,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, Klimno, prodaja stare kamene dvojne kuće površine 125 m2, s okućnicom i garažom. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata koje je moguće urediti po vlastitim željama. Potrebna je potpuna renovacija pri čemu su određeni radovi već započeli. Ekskluzivna lokacija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Riječ je o samostojećoj katnici s ukupno pet soba i stambenom površinom od 85 m², smještenoj na okućnici od 408 m². Izgrađena je 1995. godine i raspolaže s četiri parkirna mjesta te garažom. Kuća ima terasu i jednu kupaonicu s WC-om, a priključena je na gradski vodovod te opremljena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad