• GoHome Professional
kuće dobrinj s garažom što skuplje do 210000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj s garažom što skuplje do 210000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj s garažom što skuplje do 210000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj s garažom što skuplje do 210000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 167.000 €, 100,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće visine suteren, prizemlje i potkrovlje sa 1 stambenom jedinicom. Kuća se nalazi u okruženju vila sa bazenom i prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti. Sva infrastruktura je u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora 2000 m.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - Dobrinj stari grad - renovirana kamena kuća u nizu s pogledom na more U prizemlju kuće nalaze se kuhinja i ostava. Stepenice vode na kat na kojem se nalazi dnevni boravak s izlazom na prvu terasu i jedna spavaća soba. Iz dnevnog boravka jedne stepenice vode do kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline, Sužan , prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 958 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 228.000 €, 53,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo u prodaji je stara kamena dvojna kuća djelomično renovirana ukupne površine 53 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 405 m2 te s terena ima pogled na more. U prizemlju kuće nalazi se pomoćna gospodarska zgrada za renoviranje. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 225.000 €, 80,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izvanrednoj lokaciji u centralnom dijela otoka, na parceli od 480m2 novija montažna kuća, od 80m2. U polu-suterenu je stan od 40m2 koji zahtjeva dovršenje u smislu namještaja i opreme. Taj stan ima svoj, zasebni dio okućnice te je orjentiran na zapad. Stan u prizemlju ima također....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj - Žestilac, započeta gradnja suteren + prizemlje + kat + visoko potkrovlje, izgrađen suteren i prizemlje, mirna i tiha lokacija. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 218.000 €, 40,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Idealna nekretnina za ljubitelje divljine i surovog primorskog krajolika! Na prodaju je autohtona kamena kućica za kompletnu adaptaciju smještena na čarobnoj lokaciji u netaknutoj prirodi svega 300 metara od mora, na sjevernoj strani otoka Krka čiju vizuru krasi krški krajolik kakav....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 218.000 €, 40,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Kamena kuća na osami 250 m od mora Kamena samostojeća prizemnica od cca 40 m2 sa urednom dokumentacijom nalazi se na terenu od 360 m2. Parcela je ograđena kamenim suhozidom. Cisterna za prikupljanje kišnice je u funkciji i ucrtana u zemljišne knjige. Kuća je za renovaciju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 218.000 €, 41,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, okolica, Na prodaju je malena kamena kuća površine 41m2, okružena suhozidima i krškom vegetacijom. Nalazi se na mirnoj lokaciji, udaljenoj od glavnih cesta i popularnih turističkih naselja, s malim brojem susjednih kuća. Na parceli je i cisterna za vodu, strujni priključak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 217.000 €, 41,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kamena kuća površine 41 m², smještena u mirnom i autentičnom naselju na otoku Krku. Kuća se nalazi na zemljištu od 361 m², svega 100 metara od mora, što je čini izuzetno atraktivnom za ljubitelje prirode, mira i tradicionalnog mediteranskog ugođaja. Nekretnina....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj s što skuplje do 210000 eura (157)
  • kuće dobrinj s garažom što skuplje (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!