• GoHome Professional
kuće dobrinj s garažom što manje - GoHome
  • kuće dobrinj s garažom što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj s garažom što manje

  • Za upit "kuće dobrinj s garažom što manje" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.080 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 319.000 €, 70,52 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, kuća u blizini Šila na otoku Krku. Prodaje se dvojna kuća stambene površine 70,52 m2 s okućnicom površine cca 120 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, toalet i izlaz na terasu i okućnicu. Na katu su dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Riječ je o samostojećoj katnici s ukupno pet soba i stambenom površinom od 85 m², smještenoj na okućnici od 408 m². Izgrađena je 1995. godine i raspolaže s četiri parkirna mjesta te garažom. Kuća ima terasu i jednu kupaonicu s WC-om, a priključena je na gradski vodovod te opremljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 398.000 €, 125,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, Klimno, prodaja stare kamene dvojne kuće površine 125 m2, s okućnicom i garažom. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata koje je moguće urediti po vlastitim željama. Potrebna je potpuna renovacija pri čemu su određeni radovi već započeli. Ekskluzivna lokacija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj s garažom što manje'
750.000 €
360.000 €
800.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 649.000 € na 600.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 220,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 649.000 €
08.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo renoviranu autentičnu kamenu samostojeću kuću s dva stana i velikom okućnicom , samo 250 m od mora. Idealan je izbor za one koji traže miran kutak uz more, s mogućnošću prilagodbe prostora prema vlastitim željama. Prizemlje: trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.230.000 €, 680,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izvrsnoj poziciji, 2. red do mora smjestila se samostojeća kuća s dva stana, velikom garažom i okućnicom od 208m2. Kuća ima površinu od 680m2 (u naravi 908m2) i podijeljena je po vertikali na dvije zasebne stambene cjeline. Jedna polovica veličine 128m2....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com