• GoHome Professional
kuće dobrinj pala cijena okućnica što manje - GoHome
  • kuće dobrinj pala cijena okućnica što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj pala cijena okućnica što manje

  • Za upit "kuće dobrinj pala cijena okućnica što manje" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.284 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kamena kuća za adaptaciju na prodaju! Prodaje se kamena kuća u nizu, izgrađena prije 1965. godine, smještena na mirnoj lokaciji, idealnoj za one koji traže autentičan mediteranski ugođaj. Kuća se proteže na dvije etaže i zahtijeva potpunu renovaciju, pružajući budućem vlasniku priliku....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 280.000 € na 259.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji samostojeće kuće sa okućnicom u mjestu Gostinjac, otok Krk. Samostojeća kuća ukupne neto stambene površine od 95m2 smještena je na čestici površine 462 m2, a konceptualno je zamišljena kao dva odvojena stana. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj pala cijena okućnica što manje'
799.000 €
950.000 €
530.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 424.900 € na 399.900 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 110,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 424.900 €
06.04.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, u srcu otoka Krka, na najljepšoj lokaciji šumovitog dijela, nudi se vrlo atraktivna kuća za odmor. Kroz 130m2 stambenog prostora, kuća raspolaže sa četiri spavaće sobe, dvije kupaonice te vrlo funkcionalno raspoređenom kuhinjom s blagovaonicom i dnevnim boravkom.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 649.000 € na 600.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 220,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 649.000 €
06.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo renoviranu autentičnu kamenu samostojeću kuću s dva stana i velikom okućnicom , samo 250 m od mora. Idealan je izbor za one koji traže miran kutak uz more, s mogućnošću prilagodbe prostora prema vlastitim željama. Prizemlje: trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com