• GoHome Professional
kuće dobrinj pala cijena barem 110 m2 što skuplje - GoHome
  • kuće dobrinj pala cijena barem 110 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj pala cijena barem 110 m2 što skuplje

  • Za upit "kuće dobrinj pala cijena barem 110 m2 što skuplje" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.340 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit kuće dobrinj pala cijena barem 110 m2 što skuplje Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 580.000 € na 508.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 508.000 €, 134,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 580.000 €
16.05.2026 - 508.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U okolici Dobrinja na otoku Krku nalazi se ova atraktivna dvojna kamena kuća koja spaja tradiciju i suvremeni komfor. Smještena je nekoliko kilometara od mora, s dobrim pristupom glavnim prometnicama i sadržajima. Prizemlje nudi otvoreni dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 991.000 € na 955.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 955.000 €
25.01.2026 - 990.812 €
29.01.2026 - 991.000 €
04.04.2026 - 955.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja kamenu vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Kuća se nalazi na 1000 metara zračne linije od mora. Vila je izgrađena i uređena uz primjenu prvorazrednih materijalai marki koji uključuju podno grijanje Vaillant, troslojne prozore Salamnder....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
17.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj pala cijena barem 110 m2 što skuplje'
399.900 €
399.900 €
950.000 €
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.180.000 €
25.04.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora! Kuća je bruto površine 251 m2, s prizemljem i katom. Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, vešeraja, gostinjskog toaleta, gostinjske spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonice te....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 986.000 € na 799.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 0 €
15.02.2026 - 986.000 €
06.05.2026 - 799.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna villa na prestižnoj lokaciji savršena oaza mira i luksuza Na mirnom i zelenilom okruženom mjestu smještena je ova impresivna samostojeća villa, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku udobnost i potpunu privatnost. Prostire se na prostranoj parceli s uređenom okućnicom i nudi....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 649.000 € na 600.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 220,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 649.000 €
08.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo renoviranu autentičnu kamenu samostojeću kuću s dva stana i velikom okućnicom , samo 250 m od mora. Idealan je izbor za one koji traže miran kutak uz more, s mogućnošću prilagodbe prostora prema vlastitim željama. Prizemlje: trosoban stan s kuhinjom i dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 580.000 € na 530.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
15.04.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili prekrasnu tradicionalnu kamenu kuću s bazenom i prostranom okućnicom. Ukupna stambena površina nekretnine iznosi 160 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čine konoba i kupaonica, veliki open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 399.000 € na 379.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 379.000 €, 99,28 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2025 - 430.000 €
02.06.2025 - 399.000 €
22.05.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, uvala Soline , kuća u nizu (krajnja) u prvom redu do mora! Kuća se sastoji od tri etaže. U prizemlju je kuhinja s blagovaonom, dnevni boravak, hodnik, wc i izlaz na terasu. Na gornjim etažama su po dvije spavaće sobe s kupaonicom. Kuća ima neometan, predivan pogled na more.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 360.000 € na 330.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju na izvanrednoj lokaciji. Udaljena samo 10 metara od mora, prodaje se kuća u nizu. Trenutno se prizemlje sastoji od hodnika, kuhinje, kupaone, dnevnog boravka te jedne spavaće sobe. Unutarnjim stepenicama dolazi se na prvi kat otvorenog plana iz kojeg....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 175.000 € na 155.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 175.000 €
25.02.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, autohtona kuća u staroj jezgri Dobrinja. Kuća je u naravi katnica krajnja nizu, ukupne površine 115m2. Sastoji se od ulaza sa manje terase u hodnik iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevni boravak. Iz istog ulaznog prostora stepenice vode u suteren gdje se nalazi kupaonica....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 115,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 150.000 €
18.04.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ, u ponudu smo dobili autohtonu primorsku kuću smještenu u staroj jezgri Dobrinja. Ukupna stambena površina kuće iznosi 115m2, a prostire se na tri etaže. U suterenu se nalaze WC i kupaonica, dok su u prizemlju smješteni veliki dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!