• GoHome Professional
kuće dobrinj najnovije što manje do 280000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj najnovije što manje do 280000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj najnovije što manje do 280000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj najnovije što manje do 280000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 218.000 €, 40,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Idealna nekretnina za ljubitelje divljine i surovog primorskog krajolika! Na prodaju je autohtona kamena kućica za kompletnu adaptaciju smještena na čarobnoj lokaciji u netaknutoj prirodi svega 300 metara od mora, na sjevernoj strani otoka Krka čiju vizuru krasi krški krajolik kakav....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 218.000 €, 40,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Kamena kuća na osami 250 m od mora Kamena samostojeća prizemnica od cca 40 m2 sa urednom dokumentacijom nalazi se na terenu od 360 m2. Parcela je ograđena kamenim suhozidom. Cisterna za prikupljanje kišnice je u funkciji i ucrtana u zemljišne knjige. Kuća je za renovaciju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 210.000 €, 40,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je autohtona starina za kompletnu rekonstrukciju koja se smjestila na veoma mirnoj lokaciji. Ima djelomičan pogled na more te 320 m2 okućnice. Mogućnost dizanja još jednog kata. Zanimljiva nekretnina za ljubitelje prirode i robinzonskog turizma! ID KOD AGENCIJE: S-431 Ljiljana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 156.000 €, 40,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja autohtonu kamenu kuću za adaptaciju koja se nalazi u okolici Dobrinja. Kuća ima površinu od 40 m2, a smještena je na čestici površine 495 m2. Lijepa starina sa kamenim voltama nalazi se na izuzetno mirnoj i lijepoj lokaciji udaljenoj 4000 m do mora. Prilika! ID KOD....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 217.000 €, 41,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kamena kuća za obnovu s pravomoćnom građevinskom dozvolom i okućnicom površine 320 m2.Nalazi se uz cestu ,a priključak struje i vode su u blizini terena.Zidovi su u dobrom stanju,a krov je potrebno zamjeniti. Nalazi se u blizini skrivenih plaža aerodroma, spilje Biseruljka i prekrasnih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 217.000 €, 41,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi uz cestu u mirnoj slijepoj ulici na 200 m od mora. Okružena je zelenilom. Zemljište je ograđeno kamenim zidovima. Sa stražnje strane kuće pruža se pogled na more i Crikvenicu. Nekretnina se trenutno ne koristi pa je potrebno uređenje iznutra ,a treba zamijeniti i krov.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 78.000 €, 41,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s pogledom na more. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja tradicionalnu kamenu primorsku kuću smještenu na otoku Krku, u mirnom mjestu Sužan pored Čižića. Riječ je o dvojnoj kući raspoređenoj na suteren, prizemlje i prvi kat, pri čemu svaka etaža ima površinu od 15m2. U suterenu se nalazi kupaonica te dodatni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U neposrednoj blizini mora, u zelenom pojasu prodaje se samostojeća kamena kuća. Sagrađena je 1998 g. Kompletno obnovljena izvana s novi krovom i urednom dokumentacijom. Uporabna dozvola ishodovana. Sastoji se od zajedničkog dnevnog prostora i galerije za spavanje. Ispod kuće je ukopani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stara kamena kuća za kompletnz adaptaciju na odlićnoj i mirnoj lokaciji i zelenilu udaljeno od prometnice 4 km od mora. Kuća ima priključak za struju a voda je u neposrednoj blizini i treba ju sprovest Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj što manje do 280000 eura (285)
  • kuće dobrinj najnovije što manje (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.