• GoHome Professional
kuće dobrinj kvalitetan 200 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj kvalitetan 200 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj kvalitetan 200 m2

  • Za upit "kuće dobrinj kvalitetan 200 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 200,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - prodaje se luksuzna samostojeća villa površine 200 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Prizemlje obuhvaća ulazni hodnik, kupaonu, kuhinju sa blagovaonom i prostrani dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu. Na katu su tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 947.500 €, 200,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja novu kamenu kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Solina. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 200m2 a izgrađena je na čestici površine 436m2. Prostire se na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas. ID CODE:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.500.000 €, 200,00 m2 cca 7500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se autohtona kamena vila,građena 1897g.,smještena na parceli od 721 m2. Kameni zidovi su ostali originalni kao 1897 g., uz minimalno potrebno osvježenje.Vila se nalazi u mjestu Kras,središnjem dijelu otoka Krka,na mirnoj i idiličnoj lokaciji,idealnoj za odmor i opuštanje,renovirana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 185 m2, sastoji se od prizemlja i prvog kata, međusobno povezanih unutarnjim stepeništem. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, praonica rublja i natkriveni balkon.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s pogledom na more i bazenom- Uvala Soline! Kuća površine 200 m², podijeljena je na etažu prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu te lijepo uređenu okućnicu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se lijepa samostojeća kuća s pogledom na more i bazenom u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 200 m2 proteže se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 200,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,spavaća soba sa kupaonicom,wc,ostava i dvije natkrivene terase,a sa jedne od njih je prilaz na sunčalište i bazen. Na katu su 3 spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.180.000 €, 200,00 m2 cca 5900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna samostojeća kuća koja se nalazi u okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova nekretnina proteže se na dvije etaže te obuhvaća stambenu površinu od 200 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, spavaće sobe sa vlastitom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj 200 m2 (222)
  • kuće dobrinj kvalitetan (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr