• GoHome Professional
kuće dobrinj do 884 eura/m2 barem 370 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj do 884 eura/m2 barem 370 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 884 eura/m2 barem 370 m2

  • Za upit "kuće dobrinj do 884 eura/m2 barem 370 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 624 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 350 m2 (malo manji)
    • 390 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 839 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 928 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 62000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj - Žestilac, započeta gradnja suteren + prizemlje + kat + visoko potkrovlje, izgrađen suteren i prizemlje, mirna i tiha lokacija. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 370,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikom okućnicom Na mirnoj lokaciji na području općine Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s puno potencijala. Kuća se nalazi na prostranom zemljištu, proteže se na dvije etaže - prizemlje koje se sastoji od ulazne verande, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj do 884 eura/m2 barem 370 m2'
167.000 €
220.000 €
450.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 481,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinski teren od 481 m² sa projektom za modernu vilu sa bazenom. Uz teren nalazi se cca 200 m² općinskog zemljišta koje je uz županijsku cestu, a služiti će kao zeleni pojas.. Teren je ravan, struja i voda na 30 metara. Teren je 70% škarpiran. ZA INFORMACIJE NAZOVITE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 105.000 €, 501,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Gostinjac građevinski teren na mirnoj lokaciji Teren pravilnog oblika sa prilaznim putem, u mirnom okruženju obiteljskih kuća. Ishodovana je građevinska dozvola i plaćene su komunalije. Za više informacija i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. LANA BLAŽEVIĆ Agent....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 550,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, šira okolica, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta s idejnim projektom za gradnju dvoojne obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 530 m2. Kuća stambene površine 145 m2 sastoji se od stepeništa, kuhinje, dnevnog boravka, blagavaone i WC u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 199.000 €, 561,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću Prodaje se građevinsko zemljište površine 561,47m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće A s bazenom dvorištem koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni dio s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 580,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 520.000 €, 587,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća s 4 apartmana ? 300 m od mora! Na prodaju samostojeća kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za obiteljski život ili turističko iznajmljivanje! Nekretnina se nalazi svega 300 metara od mora te u blizini svih važnijih sadržaja ? trgovine i centra....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 598.000 €, 629,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo apartmansku kuću sa potencijalom za pansion. Kuća je površine 400m2+229m2 terasa. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavonom i dnevnim boravkom,spavaća soba i kupaonica,poseban studio apartman sa posebnim ulazom. Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa kupaonicama i ljetnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 675,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji i na prostranoj parceli u malom otočnom mjestu na otoku Krku nalazi se ova ugodna dvojna kuća za odmor. Sastoji se od tri zasebne smještajne jedinice, povezane vanjskom komunikacijom, te je idealna za veće obitelji od kojih će svaka imati svoju intimu. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 239.000 €, 696,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 696,03m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće D s bazenom i okućnicom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 724,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaje se prekrasna samostojeća kamena kuća od 226m2 , kombinacija modernog i autohtonog Kuća se nalazi na parceli od 724 m2 i sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica ,kupaona i kotlovnica.. Na katu su smještene dvije....