• GoHome Professional
kuće dobrinj do 884 eura/m2 300 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj do 884 eura/m2 300 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 884 eura/m2 300 m2

  • Za upit "kuće dobrinj do 884 eura/m2 300 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 839 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 928 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Atraktivna vila s potpuno opremljenim sadržajima za savršen odmor ili život Na prodaju je prekrasna atraktivna vila koja nudi sve potrebne sadržaje za idealan odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Ova luksuzna nekretnina pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i stila,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Prodaje se samostojeća kuća u okolici Dobrinja, 2.5km od mora. Stambena površina od 95 m2 podijeljena je na dvije etaže. Etaža u suterenu sadrži studio apartman s odvojenim sanitarnim čvorom, povezani natkrivenom terasom. Tu se nalazi i velika konoba od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 300 m2, sastoji se od podruma, prizemlja i prvog kata. U podrumu se nalazi igraonica. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spavaća soba s kupaonicom, wc, vešeraj, garderoba, open space kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.180.000 €, 300,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo vilu s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku, Vila stambene površine 300 m2 izgrađena je na čestici površine 610 m2. Odlikovati će se udobnošću i veličinom prostorija, visokom kvalitetom gradnje, velikim natkrivenim terasama, bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 285,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na more, ukupne stambene površine 285 m2.Prizemlje je renovirana stara kamena kuća, dok su prvi i drugi kat nadograđeni 2009 g.U prizemlju se nalazi stan površine 85 m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika,spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa velikim vrtom i grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, okružena mirom i zelenilom kroz cijelu godinu, što je čini idealnom za bijeg od svakodnevne gužve.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prekrasna vila na otoku Krku, stambene površine 300m2 sa 500m2 okućnice. Neponovljiva lokacija na samoj plaži! Vrhunska gradnja i oprema. Vlastita plaža. Krk nova dvosobna vikendica na neponovljivoj lokaciji na samoj plaži. Vrhunska gradnja i oprema, vlastita plaža !!! .

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.193.125 €, 300,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude ponosno izdvaja vilu na području Općine Dobrinj, na otoku Krku. Vila ima 300 četvornih metara korisne površine. U prizemlju je veliki dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovanonicu sa stolom za 12 osoba i velik dnevni boravak, iz kojega se izlazi na terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja luksuzne vile površine 300 m2, s bazenom i uređenom okućnicom, na parceli površine 931 m2, na mirnoj lokaciji, 5000 m od mora. Vila se sastoji od suterena s prostorom za druženje, prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom mjestu u okolici Dobrinja, svega 5 kilometara od mora, smjestila se ova elegantna samostojeća vila koja nudi savršen spoj privatnosti, modernog luksuza i funkcionalnosti. Prostire se na tri etaže i oko 320 m² stambene površine, a pažljivo osmišljeni raspored omogućuje udobnost....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj 300 m2 (106)
  • kuće dobrinj do 884 eura/m2 (43)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr