• GoHome Professional
kuće dobrinj do 430000 eura vrt 120 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj do 430000 eura vrt 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 430000 eura vrt 120 m2

  • Za upit "kuće dobrinj do 430000 eura vrt 120 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.612 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 400000 eura (malo jeftiniji)
    • 450000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Uvala Soline, dvojna kuća sa okućnicom na mirnoj lokaciji za adaptaciju izgrađena 1990.godine na parceli od 381m2. Dvojna kuća u uvalama Soline sa dva apartmana je katnosti, prizemlje i kat. U prizemlju dvojne kuće se nalazi apartman od 45 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaone,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kamena kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja ili kako su mu u povijesti govorili - gradiću dobrih ljudi po čemu je i dobio ime te jednom od najstarijih kaštela na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 120 m2 te se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 130,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća Gostinjac, na intimnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju velika konoba. Na prvom katu dvosoban sa dnevnim boravkom, s izlaskom na veliku terasu. Velika okućnica na kojoj se nalazi vrt, roštilj i spremište. ID KOD AGENCIJE: 11263 Nataša Mršić....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj do 430000 eura vrt 120 m2'
290.000 €
290.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DOBRINJ, u ponudu smo dobili odličnu samostojeću kuću smještenu na prekrasnoj i mirnoj lokaciji. Kuća u naravi ima 120 m2 raspoređenih na dvije etaže. U prizemlju se nalazi potpuno opremljena kuhinja, toalet, velika blagovaona i prostrani dnevni boravak, južno orijentiran s pogledom....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 467.000 € na 399.900 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 467.000 €
09.03.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća šarmantna kuća s grijanim bazenom, studio apartmanom i aktivnim turističkim najmom u mirnom dijelu otoka! U središtu otoka, u malom mjestu u općini Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s prekrasno uređenim vrtom i grijanim bazenom. Kuća se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 106.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem staru kamenu kuću u Dobrinju na otoku Krku. Kuća ima 3 etaže, ukupno 120 m2 stambenog prostora. Ima vodu i struju dok je kanalizacija pred vratima. Zajedno s kućom kupac dobiva vrt od 40m2 koji se drži uz kuću i veliki vrt cca 200 m2 na 50 metara od kuće. Pogled na planine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 131,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

KRK-GOSTINJAC, u ponudu smo dobili kamenu kuću površine 131 m2, sa dvorištem 426 m2. Objekt se prostire na tri etaže, suteren, prizemlje i kat. Suteren se sastoji od tradicionalne konobe, cisterne, tri spremišta, vešeraja i garaže kao prostor za skladištenje. Prizemlje sadrži ulazni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan