• GoHome Professional
kuće dobrinj do 3400 eura/m2 terasa 140 m2 bazen - GoHome
  • kuće dobrinj do 3400 eura/m2 terasa 140 m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj do 3400 eura/m2 terasa 140 m2 bazen

  • Za upit "kuće dobrinj do 3400 eura/m2 terasa 140 m2 bazen" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.946 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 300000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku sa bazenom, jacuzzijem, velikom terasom, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Kuća se sastoji od tri etaže - suterena, prizemlja i kata. Prostor je funkcionalno raspoređen i potpuno opremljen za ugodan boravak ili nastavak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 150,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica mjesta Dobrinj - na lijepoj poziciji u mirnom mjestu prodaje se nova samostojeća villa s pogledom na more. Kuća se gradi na parceli površine 640 m2, a zauzimati će površinu od 150 m2 podijeljenih na prizemlje i prvi kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj do 3400 eura/m2 terasa 140 m2 bazen'
465.000 €
414.000 €
435.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 140,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, kamena kuća sa bazenom stambene površine 140 m2 s okućnicom od 355 m2. Ova samostojeća kuća ima i status kulturnog dobra iz početka 20.stoljeća, stoga su u nadogradnji 2009. godine očuvane značajke starine poput kamene fasade s istočne strane kuće i kameni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 409.990 €, 138,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se neizgrađena vila 138 m2 stambene površine, na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i prekrasnim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 640 m², u naselju Gornja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 393.000 €, 142,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuz, privatnost i mir ? elegantan dvoetažni stan s bazenom na otoku Krku, Donja Hlapa U mirnom okruženju naselja Hlapa, na istočnom dijelu otoka Krka, smjestila se suvremena dvojna kuća u izgradnji ? a u prodaji je jedan od dva odvojena stana, savršen za one koji traže spoj luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 137,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo projekat za gradnju obiteljske kuće sa bazenom na parceli od 640 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom i izgrađenom nultom pločom, te plaćenim komunalijama. Građevina ima 137 m2 neto površine, podijeljene na dvije etaže. U naravi to je komforan trosoban stan sa ispred....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 134,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je dvojna kuća s bazenom na mirnoj lokaciji. Nekretnina ukupne površine od 134 m2 i okućnicom od 270 m2, proteže sa na podrum, prizemlje i kat. Suteren kuće sadrži prostrano spremište i podrum, koje je mjesto za druženje i zabavu. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Dobrinj, okolica - u malom mjestu općine Dobrinj prodaje se dvojna kamena kuća površine 150 m2, sa dvoje odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinja, blagovaone i boravka, jedne kupaone te dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja lijepu renoviranu kamenu kuću s bazenom u okolici Dobrinja. Kuća je smještena na čestici površine 343 m2, ima stambenu površinu 150 m2 i sastoji se od prizemlja i kata. Na svakom katu se nalazi jedan stan. U prizemlju se nalazi natkrivena terasa, atrij, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kamenu kuću s bazenom i dva apartmana u Gabonjinu na otoku Krku. Ova autentična rustikalna kuća izgrađena 1850. godine, u potpunosti je obnovljena 2019., pri čemu je zadržala svoj izvorni, autohtoni izgled s masivnim kamenom i detaljima poput....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica! Kompletno obnovljena kamena kuća sa bazenom i autohtonom šternom u vrlo mirnom mjestu. U prizemlju kuće od ukupno 150m2 su dvije spavaće sobe, velika kupaonica, kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak te dvije terase.Na kat kuće do natkrivene terase sa djelomičnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr